Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

28 czer 2011

Za kilka dni mieszkańców gminy Dębno czekają spore emocje sportowe, gdyż 2 lipca rozegrana zostanie Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych. 

28 czer 2011

Mnóstwo atrakcji czeka na wszystkich, którzy pojawią się w niedzielę 3 lipca w Porąbce Uszewskiej na XIV Biesiadzie Agroturystycznej. 

28 czer 2011

Lepsza widoczność na drogach gminnych i bardziej bezpieczna jazda - takie efekty powinien dać zakup... kosiarki do wykaszania traw na poboczach dróg, na który zdecydował się Zakład Usług Komunalnych w Woli Dębińskiej. - Mając własny sprzęt będziemy mogli zająć się utrzymaniem poboczy na bieżąco - deklaruje Jan Niedzielski, kierownik ZUK.

Do tej pory ZUK wynajmował urządzenie. Skutek był taki, że utrzymywanie poboczy w należytym stanie nie było możliwe. Z maszyny nie zawsze można było skorzystać wtedy, gdy była ona najbardziej potrzebna.

27 czer 2011

Noc świętojańska, najkrótsza w roku na Zamku w Dębnie była wyjątkowo długa i bogata w liczne atrakcje. 

27 czer 2011

- Ta impreza to promocja folkloru i element sprzyjający integracji naszej wsi - mówi o „Święcie Łopołki” Jarosław Mleczko, prezes Stowarzyszenia Folklorystycznego „Łoniowiacy”, organizator imprezy.

Wyzwanie, któremu chcemy sprostać
27 czer 2011

Obchodzące jubileusz 60-lecia istnienia przedszkole w Woli Dębińskiej od 25 czerwca ma także patrona, którym został Jan Paweł II. To drugie w regionie tarnowskim przedszkole noszące imię Papieża-Polaka. 

25 czer 2011

Jeszcze w te wakacje poprawi się komfort jazdy na trzech odcinkach dróg w Łysej Górze, Dołach i Jaworsku. Wskutek remontu będą się tam mogły swobodnie mijać dwa samochody.

Wybudowane niegdyś drogi spełniają standardy stawiane drogom gminnym, ale samorząd postanowił je poprawić. - Natężnie ruchu wzrasta nie tylko na drogach krajowych i wojewódzkich, ale także na drogach gminnych - tłumaczy Grzegorz Brach, Wójt Gminy Dębno.

24 czer 2011

Dwa przedszkola na terenie gminy Dębno będą pełnić w lipcu dyżury. Najpierw dzieci będzie przyjmować przedszkole w Porąbce Uszewskiej, a następnie przedszkole w Maszkienicach. W sierpniu wszystkie przedszkola będa zamknięte.

Marsz po stypendia
22 czer 2011

Właśnie ruszył nabór do III edycji Funduszu Stypendialnego „Otwieramy Horyzonty”. Do 20 lipca 2011 roku można składać swoje wnioski.

Program jest realizowany przez Centrum Animacji Społecznej „Horyzonty” i gminę Dębno dla uczniów, którzy ukończyli 5 lub 6 klasę szkoły podstawowej w następujących szkołach:

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny