Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

06 czer 2011

Monika Dudek została nowym kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Dębnie. Zastąpiła na tym stanowisku Stanisławę Pabian, która przeszła na emeryturę.

Monika Dudek w Urzędzie Gminy w Dębnie pracuje od 1986 roku. Zajmowała się m.in. sprawami obronności cywilnej i zarządzaniem kryzysowym. Była też zastępcą kierownika USC i zagadnienia związane z nową funkcją są jej dobrze znane.

Najszybsza Łysa Góra
06 czer 2011

Podwójnym zwycięstwem reprezentantów  Łysej Góry zakończyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych o Puchar Wójta Gminy Dębno Grzegorza Bracha. Okazali się oni najlepsi zarówno wśród chłopców jak i w kategorii dziewcząt.  

Do rywalizacji doszło 31 maja. Trasa biegu przebiegała po wałach wokół zamku w Dębnie. Każda drużyna składała się z 9 zawodników, wśród których było po trzech uczniów z klasy IV, V i VI.

"Orzeł" wygrywa dziki turniej
03 czer 2011

Osiem zespołów wzięło udział w odbywającym się na stadionie Kłosa Łysa Góra czwartym turnieju piłkarskim dla chłopców urodzonych w roku 1996 i młodszych. Najlepsi okazali się młodzi piłkarze "Orła" Dębno.

W obiektywie kamery
03 czer 2011

Dzień Dziecka na terenie gminy Dębno można oglądać w filmowych relacjach na tej stronie. Z kamerą byliśmy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębnie oraz w zamku w Dębnie. W szkole rodzice ...

03 czer 2011

Serdecznie zapraszamy 5 czerwca 2011 r. (niedziela) do udziału w zaplanowanym na niedzielę, 5 czerwca, rajdzie rowerowym  promującym projekt „Wschodnia Małopolska na Rowerze”, zaprasza Stowarzyszenie "Kwartet na Przedgórzu". Start i rejestracja uczestników: Tarnów godz. 12.00

01 czer 2011

Zarząd Stowarzyszenia "Kwartet na Przedgórzu" przypomina, że dzień 9 czerwca (czwartek) jest ostatnim dniem składania wniosków w ramach działania „Małe projekty”. 

Wnioskodawców z terenu Gminy Dębno i Brzesko zapraszamy na ostatnią serię konsultacji wniosków w dniu:

01 czer 2011

Stanisława Pabian i Genowefa Migas - pracownice Urzędu Gminy w Dębnie - zakończyły zawodową pracę i przeszły na emeryturę. W sumie w urzędzie przepracowały 81 lat. Koledzy i koleżanki pożegnali je 31 maja w ostatnim dniu ich zawodowej pracy. Były podziękowania, wspomnienia i żal z powodu rozstania. - Obie panie były przykładem pracowników wykonujących swoje obowiązki niezwykle starannie i z wielkim zaangażowaniem. Będzie nam ich brakowało - komentuje Grzegorz Brach, Wójt Gminy Dębno. 

30 maj 2011

Czterdzieści dwie prace to plon tegorocznego pleneru malarskiego, który odbywał się od 4 do 6 maja w zamku w Dębnie. Można je oglądać do 19 czerwca br.  

Przypomnijmy, że plener w zamku to już wieloletnia tradycja. Biorą w nim udział uczniowie szkół plastycznych, warsztatów terapii zajęciowej, a w tym roku dołączyli do nich także studenci krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Dzień Dziecka w Zamku w Dębnie
27 maj 2011

Po raz kolejny w niecodziennej scenerii zamku w Dębnie dzieci będą mogły bawić się z okazji swojego święta. Gospodarze przygotowali dla nich szereg atrakcji, wśród których są m.in.  warsztaty hafciarskie, mini-turniej rycerski, teatr uliczny i pokaz umiejętności specjalnie wyszkolonego psa.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny