Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Pieniądze na osuwiska
26 maj 2011

Promesę na 144 tys. zł na przygotowanie dokumentacji na opracowanie projektu technicznego stabilizacji osuwiska w Jaworsku otrzymała gmina Dębno. - Myślę, że w ślad za tym otrzymamy także pieniądze na prace stabilizacyjne - komentuje Grzegorz Brach, Wójt Gminy Dębno.

25 maj 2011

Z bezpiecznego i funkcjonalnego placu zabaw dla dzieci już w przyszłym roku mogą cieszyć się mieszkańcy Woli Dębińskiej. Realizacja inwestycji zależeć będzie od aktywności mieszkańców gminy w interencie. Place fundowane przez firmę NIVEA Polska z okazji 100-lecia jubileuszu marki zostaną wybudowane w miejscowościach, na które padnie najwięcej głosów internautów.

24 maj 2011

Stowarzyszenie "Kwartet na Przedgórzu" zaprasza na bezpłatne, warsztatowe szkolenie z wypełniania wniosków w ramach naborów na "Małe Projekty".

Szkolenie odbędzie się 26 maja 2011 roku (czwartek) o godz. 16.00 w Urzędzie Gminy Dębno (sala narad).

23 maj 2011

Bezpłatne szkolenie "FUNDRAISING- DROGA DO ZAMOŻNEJ ORGANIZACJI", dla działaczy organizacji pozarządowych proponuje Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Bochni. Odbędzie się ono 27 i 28 maja oraz 2 - 3 września 2011 w Bochni. Szkolenie jest skierowane do kadry zarządzającej organizacji pozarządowych i będzie realizowane w trakcie dwóch dwudniowych sesji. Termin zgłoszeń upływa 25 maja  

Podwójne zwycięstwo Woli Dębińskiej
23 maj 2011

Zwycięstwem reprezentacji SP wola Dębińska zarówno wśród dziewcząt jak i w kategorii chłopców zakończyły się rozgrywane na obiektach sportowych Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt. Do rywalizacji o Puchar Wójta Gminy Dębno przystąpiło 28 dziewcząt i 36 chłopców.
 

W kategorii dziewcząt rywalizowały zespoły:

20 maj 2011

EUROPEJSKI TYDZIEŃ  SPORTU dla WSZYSTKICH - XVII SPORTOWY TURNIEJ MIAST I GMIN 2011

Od 26 maja do 1 czerwca 2011 roku po raz siedemnasty na terenie całego kraju, w tym także na terenie Gminy Dębno w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich przeprowadzony zostanie "Sportowy Turniej Miast i Gmin - 2011".

 

20 maj 2011

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowie i Wójt Gminy Dębno organizują w dniach od 6 do 10 czerwca 2011 roku na terenie gminy zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a także zużytych świetlówek i baterii. 

20 maj 2011

Od 26 maja do 1 czerwca 2011 roku po raz siedemnasty na terenie całego kraju, w tym także na terenie Gminy Dębno, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich przeprowadzony zostanie "Sportowy Turniej Miast i Gmin `2011".

W jego ramach przygotowano szereg imprez, wydarzeń i zawodów sportowych. Szczegółowy ich wykaz zamieszczamy w katalogu "Sport" na tej stronie.

19 maj 2011

Na 22 maja zaplanowano X Małopolski Gwiaździsty Rodzinny Zlot "Rowerem po zdrowie", który odbywa się pod honorowym patronatem Marka Sowy, marszałka województwa małopolskiego. Metę zlotu wyznaczono w Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku w gminie Rzezawa.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny