Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

22 kwi 2011

Nieco ponad 10 procent wyniosła przeciętna frekwencja w wyborach sołtysów i rad sołeckich w naszej gminie. W czterech spośród trzynastu sołectw doszło do zmian sołtysów.

21 kwi 2011

Zarządzenie Nr 30/2011
Wójt Gminy Dębno
z dnia 15 kwietnia 2011 roku

w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2011 roku zadań publicznych w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji.

Stop agresji!
21 kwi 2011

Pod hasłem "Stop agresji!" odbywały się w Zespole-Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach zajęcia w ramach tygodnia profilaktycznego. Ich głównym celem było zwrócenie uwagi na problem, z którym coraz częściej zmagają się nauczyciele polskich szkół i uczący się w nich uczniowie.

Drzewo dla Miłosza
19 kwi 2011

Koncertem poetycko-muzycznym "Jasności promieniste'' krakowskiego poety pieśniarza Leszka Długosza, zainaugurowano w niedzielę 17 kwietnia w zamku w Dębnie obchody Roku Czesława Miłosza. Bohater wieczoru jeszcze przed koncertem w otaczającym zamek parku posadził ku czci Czesława Miłosza lipę - drzewo poetów.

Porąbka najlepsza w ręcznej
19 kwi 2011

Zawodniczki reprezentujące Szkołę Podstawową w Porąbce Uszewskiej wygrały odbywający się 31 marca w hali sportowej Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej turniej piłki ręcznej rozgrywany w ramach cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W rywalizacji o Puchar Wójta Gminy Dębno Grzegorza Bracha  udział wzięły reprezentacje pięciu szkół: PSP Porąbka Uszewska, PSP Wola Dębińska, PSP Łysa Góra, PSP Dębno, PSP Biadoliny Szlacheckie.

Finał dla Woli Dębińskiej
18 kwi 2011

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej zwyciężyła odbywające się 1 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej zawody w mini piłce ręcznej w ramach cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju rozegranym o Puchar Wójta Gminy Dębno Grzegorza Bracha udział wzięły reprezentacje siedmiu szkół: PSP Porąbka Uszewska, PSP Maszkienice, PSP Wola Dębińska, PSP Sufczyn PSP Łysa Góra, PSP Dębno, PSP Biadoliny Szlacheckie.

17 kwi 2011

Komunikat Naczelnika Urzedu Skarbowego w Brzesku
w sprawie szkolenia dotyczącego kas rejestrujących

Naczelnik Urzedu Skarbowego w Brzesku zaprasza podatników powiatu brzeskiego na bezpłatne szkolenie na temat:

"Kasy rejstrujące - prawa i obowiązki podatników zobowiązanych do prowadzenia ewidencji obrotu i kwot podatku naleznego przez zastosowanie kas rejestrujących".

14 kwi 2011

Uchwała

Zarządu Gminnej Spółki Wodnej w Dębnie z dnia 28.03.2011 r.

W sprawie ogłoszenia przetargu nieograniczonego na sprzedaż  nieruchomości stanowiącej własność Gminnej Spółki Wodnej w Dębnie 

12 kwi 2011

Koncertem Leszka Długosza "Jasności promieniste" zaplanowanym na najbliższą niedzielę, 17 kwietnia, na godzinę 17, zamek w Dębnie zainauguruje cykl wydarzeń kulturalnych w ramach projektu „ Sto lat dla Czesława Miłosza!”. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa makrofotografii Filipa Kobieli.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny