Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Lepsi o jedną bramkę
02 maj 2011

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Łysej Górze zwyciężyła, rozgrywany 27 kwietnia obiekcie sportowym „Moje boisko Orlik 2012” przy Zespole Szkolno Przedszkolnym w Dębnie, turniej mini piłki nożnej chłopców odbywający się w ramach cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach o Puchar Wójta Gminy Dębno Grzegorza Bracha  uczestniczyły reprezentacje siedmiu szkół.  

Miecze na wystawie
29 kwi 2011

„W wojennej potrzebie” - wystawa na temat historii uzbrojenia w ramach projektu Jesień  średniowiecza realizowanego przez Muzeum Okręgowe w Tarnowie została otwarta w zamku w Dębnie. Zwiedzający za złotówkę mogą zapoznać się z typowymi przykładami uzbrojenia stosowanego w Polsce w okresie od XIV do XVI wieku.

29 kwi 2011

Kilkadziesiąt osób weźmie udział  w zaplanowanym od 4 do 6 maja plenerze malarskim na terenach przylegających do zamku w Dębnie. Jego uczestnikom warsztatowych wskazówek udzielać będą profesjonaliści.

Z doświadczenia artystów malarzy skorzystają uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej (dwie grupy po osiem osób), uczniowie plastycznych szkół średnich (osiem osób), a także gimnazjaliści (osiem osób) oraz inni zainteresowani pracujący w ramach otwartej grupy liczącej osiem osób.

29 kwi 2011

Zaproś Europę  do Małopolski! – to konkurs adresowany do wszystkich mieszkańców województwa małopolskiego. Prosimy o nadsyłanie fotografii lub filmu, które stanowić będą zaproszenie do odwiedzenia Małopolski. Liczymy na ciekawe, dowcipne prace, które będą niebanalną zachętą do przyjazdu do naszego regionu.

29 kwi 2011

Wspólne, pierwsze patriotyczne śpiewanie z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święta Konstytucji 3 Maja odbędzie się we wtorek 3 maja o g. 17:00 na dziedzińcu zamku w Dębnie. - Mam nadzieję, że ta forma stanie się naszą tradycją - mówi Marian Kurek ze Stowarzyszenia Przyjaciół Zamku w Dębnie, które jest współorganizatorem tego przedsięwzięcia.

29 kwi 2011

„W hołdzie Janowi Pawłowi II”– modlitewno – artystyczny koncert dziękczynny za dzieło życia i pontyfikatu Jana Pawła II odbędzie się w najbliższą niedzielę, 1 maja o g. 18.30 w kościele św. Małgorzaty w Dębnie. W programie przygotowanym przez krakowskich artystów znalazły się dzieła m.in. J.S. Bacha, W.A. Mozarta, A. Vivaldiego, F. Schuberta, G. Donizettiego, S. Moniuszki i H. Wieniawskiego.

29 kwi 2011

Punkt Informacji Wsparcia i Pomocy dla Osób Dotkniętych Przemocą w Rodzinie  uruchomiono w budynku Urzędu Gminy w Dębnie. Dysponujące odpowiednimi kwalifikacjami osoby pełnią dyżury we wtorki od 12 do 14 i w czwartki od 16 do 18.

Po pomoc można zgłaszać się osobiście lub telefonicznie. Porady psychologiczne i prawne, a także opieka pracownika socjalnego lub dzielnicowego udzielane są bezpłatnie.  "Nie czekaj, nie wstydź się! Szukaj pomocy, bo możesz ją uzyskać" - zachęcają specjaliści.

28 kwi 2011

Trzy oferty złożono na ogłoszony przez gminę Dębno przetarg na modernizację trzech odcinków dróg. Najkorzystniejszą propozycję przygotowała firma z Bochni, która wykona zadanie za 328 tys. zł.

Prace modernizacyjne obejmują trzy drogi w Jaworsku, Dębnie i Niedźwiedzy. Te, a nie inne drogi wskazano nie bez przyczyny. W ubiegłym roku wskutek ulewnych deszczów zostały one poważnie uszkodzone i naprawa ich jest konieczna.

22 kwi 2011

Po świętach ruszy kolejny etap prac remontowych i modernizacyjnych na drogach gminy Dębno. Koszty z tym związane wyniosą ponad 230 tys. zł.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny