Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Nagrodzona Daria
08 lip 2011

Tydzień zajęło Darii Kukli, uczennicy klasy I gimnazjum w Porąbce Uszewskiej, przygotowanie pracy na ogónopolski humanistyczny konkurs ogłoszony przez pismo "Victor gimnazjalista". Ale warto było. Spośród około 200 nadesłanych prac rozprawkę Darii poświęconą wolontariatowi uznano za najlepszą.  

07 lip 2011

Recitalem pianisty Pawła Motyczyńskiego rozpocznie się w najbliższą niedzielę, 10 lipca o g. 17 w zamku w Dębnie kolejna edycja festiwalu Muzyka Lata. W tym roku koncerty odbywać się będą także w Tarnowie.

Bezpieczniej dla pieszych
07 lip 2011

W gminie Dębno niebawem zrobi się jeszcze bezpieczniej, bo przy drogach powstanie blisko kilometr nowych chodników.

Biesiada w deszczu
07 lip 2011

Mimo deszczowej, niesprzyjającej pogody na stadionie LKS Victoria w Porąbce Uszewskiej odbyła się XIV Biesiada Agroturystyczna.

I po zawodach
05 lip 2011

2 lipca na obiektach LKS „Grom”  Sufczyn odbyła się Gminna Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych.

Ćwierć miliona od ministra na drogę
05 lip 2011

Dzięki pozyskaniu przez gminę  Dębno dofinansowania z programu tzw. schetynówek blisko 2,5 kilometrowy zniszczonej dotąd gminnej drogi wygląda jak nowy.

04 lip 2011

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY DĘBNO  
o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy Dębno dla miejscowości:  Dębno, Jastew, Porąbka Uszewska, Sufczyn, Wola Dębińska wraz z prognozami oddziaływania na środowisko
 
 

Niezwykły jubileusz
01 lip 2011

29 czerwca swoje setne urodziny obchodził mieszkaniec Łoniowej Franciszek Bodura. Uroczystości odbyły się w kościele parafialnym, w którym proboszcz parafii ks. Jan Orlof sprawował Mszę św. w intencji Jubilata. W jej trakcie przekazał specjalne życzenia i błogosławieństwo od biskupa tarnowskiego Wiktora Skorca.

01 lip 2011

Zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 marca 2010 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2011r. (Dz. U. Nr 47, poz. 277), w dniach od 1 do 11 lipca 2011 r. zostanie przeprowadzony spis kontrolny.

Spisem kontrolnym objęte są osoby zamieszkałe w mieszkaniach wylosowanych do tego spisu. Celem spisu kontrolnego jest sprawdzenie kompletności Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011, realizowanego od 1 kwietnia do 30 czerwca 2011 r. oraz poprawności uzyskanych danych i ich zgodności ze stanem faktycznym.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny