Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Tarcza Antykryzysowa

W związku z sytuacją, której ostatnio doświadczamy, wychodząc naprzeciw mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami poświęconymi wsparciu małopolskich firm w ramach Pakietów Przedsiębiorczość i Płynności Finansowej Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej.

Gmina Dębno pragnie poprzez zawarte informacje na naszej stronie umożliwić przedsiębiorcom z naszego terenu dostęp do pomocy oraz szybkiej informacji.

- W poniższym linku informacje o możliwościach pomocy jakie oferują jednostki, podmioty, instytucje i stowarzyszenia zaangażowane w akcję Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi!

- Szczegółowe informacje, dotyczące zasad naboru wniosków dla przedsiębiorców w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej, dostępne są pod linkiem:

- Wniosek o przyznanie bonu rekompensacyjnego dla przedsiębiorców w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej przyjmowany jest wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków dostępnego na stronie internetowej:

- Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zachęca do zapoznania się z najnowszym wydaniem numeru "Pracuj w Małopolsce", którego tematem przewodnim jest wsparcie dostępne w ramach rządowej Tarczy Antykryzysowej.

- Rusza rządowy program pomocy NGO w czasie epidemii koronawirusa. 10 milionów złotych - tyle wynosi budżet Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w zakresie przeciwdziałania skutkom COVID-19. Kwota dotacji, jaką można zdobyć, to nawet 50 tys. zł i nie jest wymagany żaden wkład własny. Nabór startuje już we wtorek, 12 maja br. Wiecej informacji w linku poniżej:

how_to_vote
Wybory Samorządowe 2024
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie