Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Mieszkańcy wypełnili serce nakrętkami i pomogli kolejnemu dziecku
24 sty 2022

Po raz kolejny czerwone serce stojące przy budynku Urzędu Gminy Dębno wypełniło się po brzegi nakrętkami, a jego zawartość została przekazana na rzecz chorego dziecka. Nakrętki tym razem zostały przekazane dla Wojtusia z Niepołomic. Chłopiec ma czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe, wzmożone napięcie mięśniowe, uszkodzony słuch, padaczkę, refluks żołądkowo-przełykowy.

Nowe zasady obsługi klienta w Urzędzie Gminy Dębno od 24.01.2022r.
23 sty 2022

W trosce o zdrowie Klientów oraz pracowników Urzędu Gminy powołując się na Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022r. w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-COV-2 od dnia 24 stycznia 2022 roku (poniedziałek) do odwołania obowiązują następujące zasady obsługi Klientów

Informacja o naborze wniosków o udzielenie dotacji w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Gminy Dębno
21 sty 2022

Wójt Gminy Dębno informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie dotacji w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Gminy Dębno. Podmiotami uprawnionymi do złożenia wniosku są kluby sportowe realizujące zadanie na terenie Gminy Dębno.

Wykazy nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno – przeznaczonych do dzierżawy
21 sty 2022

Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości wykazy nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy. Szczegóły w załącznikach.

Wójt Gminy Dębno ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dębno
19 sty 2022

Wójt Gminy Dębno ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dębno, położonej w miejscowości Sufczyn oznaczonej jako działka nr 338/1 o pow. 0,67 ha, media: woda, gaz, prąd, kanalizacja, dostęp do asfaltowej drogi powiatowej. Więcej szczegółów znajduje się w załącznikach zamieszczonych poniżej.

Konferencja prasowa dot. pozyskanych środków dla OSP Dębno
18 sty 2022

W dniu 17 stycznia br. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębnie odbyła się konferencja prasowa dotycząca pozyskanej niedawno dotacji ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro. Środki w wysokości 28 000,00 zł Gmina Dębno pozyskała przy wsparciu Wiceministra Rolnictwa Norberta Kaczmarczyk.

Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Dębno docenione
17 sty 2022

W dniu 15 stycznia br. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbyło się świąteczno-noworoczne spotkanie Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego z członkiniami i członkami Kół Gospodyń Wiejskich działającymi na terenie Gminy Dębno. Pragnąc docenić prężnie działające Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Dębno, które zawsze chętnie służą kulinarną pomocą przy organizacji różnych wydarzeń, Wójt w ramach podziękowania zorganizował dla nich spotkanie.

Informacja dot. badań, które będą przeprowadzane w 2022 r. przez Urząd Statystyczny w Krakowie
17 sty 2022

Urząd Gminy Dębno informuje, że w 2022 roku Urząd Statystyczny w Krakowie będzie przeprowadzał na terenie województwa małopolskiego liczne badania ankietowe. Podstawę prawną realizacji badań statystycznych stanowi ustawa z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (t.j.: Dz. U. z 2021 r. poz. 955 z późn. zm.) oraz coroczne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na dany rok.

Tego jeszcze w Naszej gminie nie było! Ruszyła Dębińska Wyprawka dla Malucha!
14 sty 2022

Przyjście na świat dziecka to zawsze ogromne emocje i wielka radość dla najbliższej rodziny. My także pragniemy mieć swój wkład i tym wyjątkowym gestem włączyć się w ten radosny moment, dlatego z inicjatywy Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego dla każdego noworodka urodzonego od 1 stycznia 2022 r., udzielane będzie jednorazowe wsparcie rzeczowe "Dębińska wyprawka dla Malucha".

download
Załatw sprawę
auto_delete
Odbiór odpadów
departure_board
Transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
add_moderator
Tarcza antykryzysowa
change_circle
Odnawialne źródła energii
people
Rada Gminy Dębno
brightness_5
Program czyste powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
point_of_sale
PRZETARGI - PLATFORMA ZAKUPOWA