Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Mieszkańcy wypełnili serce nakrętkami i pomogli kolejnemu dziecku
24 sty 2022

Po raz kolejny czerwone serce stojące przy budynku Urzędu Gminy Dębno wypełniło się po brzegi nakrętkami, a jego zawartość została przekazana na rzecz chorego dziecka. Nakrętki tym razem zostały przekazane dla Wojtusia z Niepołomic. Chłopiec ma czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe, wzmożone napięcie mięśniowe, uszkodzony słuch, padaczkę, refluks żołądkowo-przełykowy.

Nowe zasady obsługi klienta w Urzędzie Gminy Dębno od 24.01.2022r.
23 sty 2022

W trosce o zdrowie Klientów oraz pracowników Urzędu Gminy powołując się na Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022r. w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-COV-2 od dnia 24 stycznia 2022 roku (poniedziałek) do odwołania obowiązują następujące zasady obsługi Klientów

Informacja o naborze wniosków o udzielenie dotacji w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Gminy Dębno
21 sty 2022

Wójt Gminy Dębno informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie dotacji w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Gminy Dębno. Podmiotami uprawnionymi do złożenia wniosku są kluby sportowe realizujące zadanie na terenie Gminy Dębno.

Wykazy nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno – przeznaczonych do dzierżawy
21 sty 2022

Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości wykazy nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy. Szczegóły w załącznikach.

19 sty 2022

Wójt Gminy Dębno ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dębno, położonej w miejscowości Sufczyn oznaczonej jako działka nr 338/1 o pow. 0,67 ha, media: woda, gaz, prąd, kanalizacja, dostęp do asfaltowej drogi powiatowej. Więcej szczegółów znajduje się w załącznikach zamieszczonych poniżej.

Konferencja prasowa dot. pozyskanych środków dla OSP Dębno
18 sty 2022

W dniu 17 stycznia br. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębnie odbyła się konferencja prasowa dotycząca pozyskanej niedawno dotacji ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro. Środki w wysokości 28 000,00 zł Gmina Dębno pozyskała przy wsparciu Wiceministra Rolnictwa Norberta Kaczmarczyk.

Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Dębno docenione
17 sty 2022

W dniu 15 stycznia br. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbyło się świąteczno-noworoczne spotkanie Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego z członkiniami i członkami Kół Gospodyń Wiejskich działającymi na terenie Gminy Dębno. Pragnąc docenić prężnie działające Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Dębno, które zawsze chętnie służą kulinarną pomocą przy organizacji różnych wydarzeń, Wójt w ramach podziękowania zorganizował dla nich spotkanie.

Informacja dot. badań, które będą przeprowadzane w 2022 r. przez Urząd Statystyczny w Krakowie
17 sty 2022

Urząd Gminy Dębno informuje, że w 2022 roku Urząd Statystyczny w Krakowie będzie przeprowadzał na terenie województwa małopolskiego liczne badania ankietowe. Podstawę prawną realizacji badań statystycznych stanowi ustawa z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (t.j.: Dz. U. z 2021 r. poz. 955 z późn. zm.) oraz coroczne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na dany rok.

Tego jeszcze w Naszej gminie nie było! Ruszyła Dębińska Wyprawka dla Malucha!
14 sty 2022

Przyjście na świat dziecka to zawsze ogromne emocje i wielka radość dla najbliższej rodziny. My także pragniemy mieć swój wkład i tym wyjątkowym gestem włączyć się w ten radosny moment, dlatego z inicjatywy Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego dla każdego noworodka urodzonego od 1 stycznia 2022 r., udzielane będzie jednorazowe wsparcie rzeczowe "Dębińska wyprawka dla Malucha".

download
Załatw sprawę