Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Kolejna umowa podpisana w Gminie Dębno
31 mar 2022

25 marca 2022 r. została podpisana umowa na realizację zadania pod nazwą Budowa obiektu mostowego w miejscowości Wola Dębińska wraz z modernizacją drogi gminnej nr 250221K relacji Wola Dębińska - Zielona.

Przewozy autobusowe na terenie Gminy Debno
31 mar 2022

W związku z uruchomionymi przewozami autobusowymi na terenie gminy Dębno zachęcamy mieszkańców do korzystania z usług przewoźnika.

Uproszczona oferta na realizację zadania publicznego
31 mar 2022

Na dziennik podawczy Urzędu Gminy Dębno, wpłynęła uproszczona oferta na realizację zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Ofertę na zadanie pod tytułem "Warsztaty instrumentalne dla Muzykalnych" złożyło Stowarzyszenie Muzykalni.

Kolejne dotacje na budowę dróg w Gminie Dębno
30 mar 2022

Dzięki wsparciu finansowemu ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, Gmina Dębno będzie realizować kolejną ważną dla mieszkańców inwestycję pn. Przebudowa drogi gminnej nr 250 275 wraz z budową chodnika w miejscowości Dębno" - droga obok HOLI - MED.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno – przeznaczonych do sprzedaży
30 mar 2022

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno - przeznaczonych do sprzedaży w formie przetargu ustnego nieograniczonego.
Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości wykazy nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno - przeznaczonych do sprzedaży.

Płatne staże dla studentów Ukrainy
29 mar 2022

Uniwersytet Ekonomiczny we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa oraz działającymi w regionie firmami organizuje program płatnych staży skierowanych do studentów z Ukrainy.

Koncert charytatywny pod nazwą "Gmina Dębno dla Ukrainy"
29 mar 2022

Wójt Gminy Dębno wraz ze Stowarzyszeniem Muzykalni zapraszają na wyjątkowy koncert Orkiestry Crushed Sounds Big Band pod dyrekcją Dariusza Swoszowskiego pt. "Gmina Dębno dla Ukrainy", który odbędzie się 9 kwietnia 2022 r. o godz. 19:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej w Dębnie.

Pomoc Ukrainie
29 mar 2022

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie w celu wsparcia uchodźców wojennych z Ukrainy nawiązał współpracę ze Związkiem Harcerstwa Polskiego.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ!
28 mar 2022

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców Gminy o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli na opracowanie Diagnozy lokalnych zagrożeń społecznych.

download
Załatw sprawę
volunteer_activism
POMOC UKRAINIE
auto_delete
Odbiór odpadów
departure_board
Transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
add_moderator
Tarcza antykryzysowa
change_circle
Odnawialne źródła energii
people
Rada Gminy Dębno
brightness_5
Program czyste powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
point_of_sale
PRZETARGI - PLATFORMA ZAKUPOWA