Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego
30 sie 2023

Na dziennik podawczy Urzędu Gminy Dębno, wpłynęła uproszczona oferta realizacji zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.Ofertę na zadanie pod tytułem Niepełnosprawni wśród nas złożyło Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, Opiekunów i Wolontariuszy "OSTOJA" z siedzibą w Brzesku.

Bezpłatne zajęcia tenisa stołowego w Gminie Dębno
29 sie 2023

Wójt Gminy Dębno serdecznie zaprasza wszystkich fanów tenisa stołowego na bezpłatne zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego trenera Mateusza Malika.

Ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dębno.
29 sie 2023

Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dębno.

Międzynarodowe Spotkania z Dziedzictwem i Historią Wojskowości już za nami
28 sie 2023

W niedzielne popołudnie wśród niesamowitej scenerii zamkowej, odbyły się Międzynarodowe Spotkania z Dziedzictwem i Historią Wojskowości. Wydarzenie zgromadziło liczną publiczność, która z zaciekawieniem oglądała jednostki z różnych epok. Od rycerzy średniowiecznych z XIV wieku, aż po II wojnę światową. Podczas prezentacji można było zobaczyć elementy uzbrojenia oraz sposoby walki rycerzy, którzy rywalizowali o wspaniałe trofeum, czyli "Złoty Warkocz Tarłówny". W trakcie wydarzenia odbył się niezwykle atrakcyjny pokaz kaskaderów konnych oraz prezentacja husarska.

Harmonogram Zebrań Wiejskich – wrzesień 2023 r.
28 sie 2023

Od 4 września br. w sołectwach na terenie Gminy Dębno zaplanowane zostały zebrania wiejskie. Celem spotkań jest podział budżetu na rok 2024, czyli ustalenie zadań, które będą realizowane ze środków Funduszu Sołeckiego poszczególnych miejscowości.

Kolejna Akcja Krwiodawstwa zakończona sukcesem!
28 sie 2023

To już druga w tym roku Akcja Krwiodawstwa, zorganizowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Dębnie przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie. Honorowy ...

Zaproszenie do udziału w Turnieju Piłki Siatkowej pn. "Siatkarskie lato na Orliku"
25 sie 2023

W niedziele, 3 września 2023 r. o godz. 14:00 na obiekcie "Moje boisko Orlik 2012" w Dębnie odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej pn "Siatkarskie lato na Orliku" o Puchar Wójta Gminy Dębno.

W zawodach uczestniczyć mogą drużyny z terenu naszej gminy. Składy mogą być uzupełnione graczami spoza terenu gminy na zasadach opisanych w regulaminie.

Ostatnie dni na zgłoszenie swojej kandydatury
25 sie 2023

Już tylko do poniedziałku 28 sierpnia można składać dokumenty na stanowisko pomoc administracyjna w Wydziale Spraw Obywatelskich, Sportu i Promocji - dział promocji.

Akcja Krwiodawstwa już jutro
25 sie 2023

Serdecznie zapraszamy na kolejną akcję krwiodawstwa organizowaną przez Ochotniczą Straż Pożarną w Dębnie.

Wystarczy być zdrowym, przyjść w najbliższą sobotę z dowodem osobistym do mobilnego punktu poboru krwi na parkingu zamkowym, wypełnić dokumenty i oddać krew.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Sejmu RP i do Senatu RP 2023
subtitles
Kalendarz wydarzeń
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
download
Załatw sprawę