Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Oferta – Hirschau w Bawarii w Niemczech
08 kwi 2022

Firma Conrad Electronic Oddział w Polsce Kraków ul. Kniaźnina 12 wyraziła chęć pomocy osobom pochodzenia ukraińskiego szukającym schronienia przed działaniami wojennymi na Ukrainie. Siedziba firmy znajduje się w Niemczech w Bawarii w mieście Hirschau

Oferta przyjęcia 500 osób
08 kwi 2022

Do Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie wpłynęła przekazana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji i Ministerstwo Federalnej Republiki Austrii

Zmarł Józef Kopytko
07 kwi 2022

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś. P. Józefa Kopytko

Pomoc PFRON dla niepełnosprawnych uchodźców z Ukrainy
06 kwi 2022

W związku z bezprecedensową w powojennej historii Europy napaścią rosyjską na Ukrainę i ucieczką uchodźców z terytorium tego państwa do Polski, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uruchomił program "Pomoc obywatelom Ukrainy z niepełnosprawnościami".

Wymień źródło ciepła i zyskaj dofinansowanie od PGNiG Obrót Detaliczny!
06 kwi 2022

PGNiG Obrót Detaliczny uruchomiło program dofinansowań do wymiany źródeł ciepła, wykorzystujących paliwa stałe, na ekologiczne urządzenia zasilane gazem ziemnym lub energią elektryczną.

Koncert "Gmina Dębno dla Ukrainy"
05 kwi 2022

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski serdecznie zaprasza na Koncert "Gmina Dębno dla Ukrainy", który odbędzie się 9 kwietnia 2022 r. o godz. 19:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej w Dębnie. Podczas wydarzenia wystąpi wyjątkowa Orkiestra Crushed Sounds Big Band pod dyrekcją Dariusza Swoszowskiego.

Kolejne umowy podpisane
04 kwi 2022

Z końcem marca br. zostały podpisane dwie umowy z Wykonawcami na realizację projektu "Wieloaspektowa rewitalizacja na terenie obszaru rewitalizacji Gminy Dębno w celu poprawy jakości życia mieszkańców".

Fundacja Pomoc z Montferland w Holandii
04 kwi 2022

Fundacja Pomoc z Montferland w Holandii (Stichting Montferland Helpt) wyraziła chęć pomocy osobom pochodzenia ukraińskiego szukającym schronienia przed działaniami wojennymi na Ukrainie.

Oferta Rządu Grecji – Greckie Ministerstwo Migracji i Azylu
04 kwi 2022

Do Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie wpłynęła, przekazana przez Departament Spraw Międzynarodowych i Migracji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, oferta Rządu Grecji - Greckie Ministerstwo Migracji i Azylu (w załączeniu robocze tłumaczenie oferty) dotyczące przyjęcia 130 osób.

download
Załatw sprawę
volunteer_activism
POMOC UKRAINIE
auto_delete
Odbiór odpadów
departure_board
Transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
add_moderator
Tarcza antykryzysowa
change_circle
Odnawialne źródła energii
people
Rada Gminy Dębno
brightness_5
Program czyste powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
point_of_sale
PRZETARGI - PLATFORMA ZAKUPOWA