Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Dofinansowanie w ramach programu Inwestycja B2.2.2 Instalacje OZE
30 sty 2024

Informujemy, że Gmina Dębno jest na etapie przygotowywania wniosku o dofinansowanie w ramach programu Inwestycja B2.2.2 Instalacje OZE realizowane przez społeczności energetyczne Część B (wsparcie inwestycyjne społeczności energetycznych) Działanie B.1: Demonstracyjne projekty inwestycyjne realizowane przez społeczności energetyczne (nr naboru KPOD.03.12-IP.05-002/23).

Informacja o naborze wniosków o udzielenie dotacji w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Gminy Dębno
30 sty 2024

Wójt Gminy Dębno informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie dotacji w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Gminy Dębno.

Spotkanie Noworoczne z przedsiębiorcami
29 sty 2024

W niedzielę, 28 stycznia br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbyło się Spotkanie Noworoczne z przedsiębiorcami działającymi na terenie Gminy Dębno. Przybyłych gości przywitał gospodarz, a zarazem pomysłodawca wydarzenia Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dębno.
29 sty 2024

Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dębno.

Wykazy nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno – przeznaczonych do sprzedaży w formie przetargu ustnego nieograniczonego.
29 sty 2024

Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości wykazy nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno - przeznaczonych do sprzedaży w formie przetargu ustnego nieograniczonego.

Spotkanie Noworoczne Kół Gospodyń Wiejskich
28 sty 2024

Wczorajszego wieczoru na Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie odbyło się noworoczne spotkanie Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego z członkiniami i członkami Kół Gospodyń Wiejskich.

Dzień Babci i Dziadka w Porąbce Uszewskiej
26 sty 2024

Dziadkowie to osoby obdarzane powszechnym szacunkiem, miłością oraz zaufaniem. Jak co roku, dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Porąbce Uszewskiej zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta, które odbyło się 24 stycznia.

Dzien Babci i Dziadka w Maszkienicach
26 sty 2024

W środę, 24 stycznia, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno – przeznaczonych do sprzedaży w formie przetargu ustnego nieograniczonego.
26 sty 2024

Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno - przeznaczonych do sprzedaży w formie przetargu ustnego nieograniczonego.

Rok:
how_to_vote
Wybory Samorządowe 2024
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie