Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Spotkanie informacyjne
17 mar 2023

Wójt Gminy Dębno zaprasza mieszkańców Gminy Dębno na spotkanie informacyjne w ramach GMINNEGO PUNKTU KONSULTACYJNO - INFORMACYJNEGO PROGRAMU "CZYSTE POWIETRZE".

Ludowe kluby sportowe z dotacjami
17 mar 2023

16 marca Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski zdecydował o przyznaniu wsparcia finansowego w formie dotacji celowej dla siedmiu ludowych klubów sportowych działających na terenie Gminy Dębno.

Wyłonienia wykonawców otrzymujących wsparcie finansowe na realizację projektów z zakresu rozwoju sportu.
16 mar 2023

Na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2023 r., poz. 40), w związku z §3 ust. 7 uchwały Nr XII/220/2016 Rady Gminy Dębno z dnia 25 listopada 2016r. w sprawie: ...

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
15 mar 2023

W związku z otwarciem Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Zakładu Usług Komunalnych Gminy Dębno w Woli Dębińskiej informujemy, że na stronie internetowej Urzędu znalazła się specjalna zakładka, w której można znaleźć wszystkie informacje dotyczące wspomnianego Punktu wraz z jego regulaminem.

Obowiązkowa akcja deratyzacji na terenie Gminy Dębno
15 mar 2023

Wójt Gminy Dębno informuje o obowiązku przeprowadzenia akcji deratyzacji na terenie Gminy Dębno w dniach 15 kwietnia do 31 maja 2023 r.

Wojskowe Targi Służby i Pracy
15 mar 2023

Po raz pierwszy Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji organizują WOJSKOWE TARGI SŁUŻBY I PRACY.

Zebranie Sprawozdawcze w OSP Wola Dębińska
14 mar 2023

W sobotę, 11 marca 2023 roku w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Dębińskiej odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2022 rok.

World Talent Show & Dance Competition’’
14 mar 2023

Ach cóż to były za emocje!

W sobotę i w niedzielę Hala Widowiskowo-Sportowa stała się domem dla tancerzy z niemal całego świata. To właśnie w naszej Gminie odbył się Międzynarodowy Turniej Tańca ,,World Talent Show & Dance Competition’’.

Uroczyste Otwarcie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
14 mar 2023

Wczorajszego dnia miało miejsce uroczyste otwarcie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, którego dokonali Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski oraz przedstawiciele Zarządu Województwa Małopolskiego - marszałek Witold Kozłowski, wicemarszałek Józef Gawron i członek Zarządu Marta Malec-Lech. W spotkaniu uczestniczyli także radni województwa Anna Mikosz i Wojciech Skruch, Zastępca Wójta Jacek Szklarz, Przewodniczący Gminy Dębno Piotr Matura, Radny Gminy Dębno Józef Ciuruś, Sołtys Sołectwa Wola Debińska Kazimierz Roczniak oraz Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych Gminy Dębno Grzegorz Popera.

Rok:
download
Załatw sprawę
subtitles
Kalendarz wydarzeń
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie