Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Kolejna mieszkanka Gminy Dębno obchodziła 100 urodziny
11 maj 2024

W sobotę, 11 maja 2024 roku w Maszkienicach odbyła się niezwykła uroczystość, w czasie której obchodzono urodziny pani Janiny Dadej, która w tym roku skończyła 100 lat.

Gminny Dzień Strażaka w Gminie Dębno
11 maj 2024

W sobotę, 11 maja druhowie z gminy Dębno obchodzili Gminny Dzień Strażaka, połączony z obchodami 65 rocznicy powstania jednostki.
Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biadolinach Radłowskich. Po mszy poczty sztandarowe, strażacy, goście oraz uczestnicy uroczystości przemaszerowali w asyście Orkiestry Dętej z Łysej Góry spod Publicznej Szkoły Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich pod remizę OSP Perła, gdzie odbył się uroczysty apel.

Powitanie kolejnych dzieci
10 maj 2024

W ubiegłym tygodniu w Urzędzie Gminy Dębno odbyło się przekazanie Dębińskich Wyprawek dla Malucha dla nowo narodzonych dzieci, w tym Zofii, Igi, Oliwii oraz Mikołaja, którzy zamieszkują na terenie Gminy Dębno.

Kolorowe nakrętki trafiają do potrzebujących
10 maj 2024

Wczorajszego dnia opróżnione zostało metalowe serce na plastikowe nakrętki, znajdujące się obok Urzędu.

Państwa zaangażowanie i hojność sprawiły, że zostało zebranych mnóstwo nakrętek, które zostały przekazane na niezbędną rehabilitację Wojtusia Niemca, który urodził się z wrodzoną cytomegalią. Wirus CMV wyrządził ogromne szkody w jego organizmie, w wyniku których chłopiec ma czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe, wzmożone napięcie mięśniowe, uszkodzony słuch, padaczkę, refluks żołądkowo-przełykowy. Wojtuś nie chodzi, samodzielnie nie stoi i nie siedzi, nie mówi…

Mistrzowie Ortografii Gminy Dębno
10 maj 2024

10 maja 2024r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Maszkienicach po raz 27. odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas IV-VI pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Dębno - Pana Wiesława Kozłowskiego. Uczestniczyło w nim 14. uczniów z siedmiu szkół.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno przeznaczonych do dzierżawy.
10 maj 2024

Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno - przeznaczonych do dzierżawy.

Kolejne terminy zebrań - wybory Sołtysów i Rad Sołeckich
09 maj 2024

Kadencja obecnych Sołtysów i członków Rad Sołeckich przypadająca na lata 2019 - 2024 dobiega końca. W najbliższym czasie swoich przedstawicieli, na nową pięcioletnią kadencję, tj. na lata 2024-2029 wybiorą mieszkańcy Porąbki Uszewskiej oraz Perły.

Jastew wybrała swoich przedstawicieli na kadencje 2024-2029
09 maj 2024

W dniu 8 maja 2024 r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastwi odbyło się zebranie wiejskie zwołane w celu przeprowadzenia wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej na nową kadencję 2024-2029.

Pierwsza Sesja nowo wybranej Rady Gminy Dębno IX kadencji 2024-2029
08 maj 2024

We wtorek w sali narad Urzędu Gminy Dębno odbyła się inauguracyjna sesja Rady Gminy Dębno, podczas której ślubowanie złożył Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski oraz nowo wybrani radni.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny