Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Gminny Dzień Kobiet
10 mar 2024
Gminny Dzień Kobiet

Wczoraj, 9 marca, Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie stała się miejscem niezwykłego, muzycznego wydarzenia. Pod tytułem "Jej Portret" odbył się koncert dedykowany Kobietom, na który zaprosił Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski. Panie już na wejściu obdarowane zostały tulipanami i słodkimi upominkami.

Podczas wydarzenia włodarz naszej gminy podkreślił znaczenie kobiet w społeczeństwie, złożył najserdeczniejsze życzenia i podziękował za nieoceniony wkład w różnych dziedzinach życia, począwszy od pracy zawodowej, po codzienne troski o rodzinę.

Następnie na scenie zaprezentowały się utalentowane wokalistki związane z lokalną sceną kulturalną: Sylwia Pasek, Kamila Roczniak, Natalia Sumara, Karolina Płaneta, Agnieszka Góral oraz finalistka programu telewizyjnego "The Voice of Poland" Daria Reczek. Wspaniały akompaniament podczas występów został zapewniony dzięki muzykom w składzie: Artur Potępa, Łukasz Wełna, Wojciech Guma "Gulis", Mariusz Kos, Mirosław Ciemięga, Aleksandra Kubala, Karolina Kotra i Amelia Korda. Wisienką na torcie były pokazy taneczne w wykonaniu Jowity Gawor i Kacpra Stala.

Występy rozbudziły ogromny entuzjazm, niosąc ze sobą inspirujące przesłanie o sile, determinacji i współpracy Kobiet we współczesnym świecie. Zgromadzona publiczność nagrodziła ogromnymi brawami lokalnych artystów. Nie obyło się bez bisów.

Na zakończenie Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski wraz ze swoim zastępcą Jackiem Szklarzem podziękowali wszystkim artystkom na scenie za niepowtarzalne występy wręczając kwiaty.

To wydarzenie stworzyło magiczną atmosferę i dostarczyło niezapomnianych wrażeń muzycznych. Dzięki tej celebracji Dzień Kobiet w Gminie Dębno stał się wyjątkowym świętem, które na długo pozostanie w sercach mieszkańców.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie.

how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny