Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP

Aktualności ogólne

Dębińska Wyprawka dla Malucha
01 gru 2022

Od stycznia 2022r. nieprzerwanie trwa projekt ,,Dębińska Wyprawka Dla Malucha’’, której celem jest przekazanie najmłodszym mieszkańcom z terenu Gminy wyprawki opatrzonej lokalnymi symbolami.

Akcja oddawania krwi
30 lis 2022

Klub HDK ,,Krakus'' w Łysej Górze zaprasza honorowych krwiodawców oraz wszystkich chętnych na akcję oddawania krwi.

Małopolska Tarcza Antykryzysowa
29 lis 2022

W roku szkolnym 2022/2023 10 publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Dębno będzie realizowało zadanie grantowe w ramach projektu pn. Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny II.

XIII Sesja Rady Gminy Dębno
28 lis 2022

25 listopada odbyła się XIII w tym roku Sesja Rady Gminy Dębno.

Utrudnienia
28 lis 2022

W dniach 28 listopada - 3 grudnia 2022 roku planowane są dalsze roboty budowlane na drodze gminnej 2502275 Hektary I tzw. droga na Holimed.

Utrudnienia
25 lis 2022

W dniu 26.11.2022 roku planowane są dalsze roboty budowlane na drodze gminnej 2502275 Hektary I tzw. droga na Holimed.

Program S-A-M
25 lis 2022

Program skierowany jest do osób z niepełnosprawnościami, które w swoim mieszkaniu posiadają bariery ograniczające codzienne funkcjonowanie. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną możesz uzyskać dofinansowanie do zmiany mieszkania na pozbawione barier architektonicznych.

Mikołajkowe Kino
25 lis 2022

Wójt Gminy Dębno serdecznie zaprasza dzieci z terenu Gminy Dębno do wzięcia udziału w mikołajkowym pokazie filmów animowanych ,,Madagwiazdka’’ i ,,Pada Shrek’’.

Program operacyjny pomoc żywnościowa 2-14-2020
24 lis 2022

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dębno informuje o możliwości ubiegania się o pomoc żywnościową z Caritas Archidiecezji Krakowskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.

Rok:
download