Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
English bip

Aktualności ogólne

19 sie 2022

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Dyrektor Muzeum Okręgowego w Tarnowie, Dębińskie Centrum Kultury, serdecznie zapraszają na "Międzynarodowe Spotkania z Dziedzictwem i Historią Wojskowości na Zamku w Dębnie".

Dodatek węglowy 3 tys. zł dla gospodarstw domowych
18 sie 2022

Wójt Gminy Dębno oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Dębno informują, że można składać wnioski o ustalenie prawa do świadczenia - dodatek węglowy.

18 sie 2022

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Brzesku uprzejmie informuje, że w związku z wprowadzeniem w 2022r. na terytorium Polski "Programu mającego na celu wczesne wykrycie zakażeń wirusem wywołującym afrykański pomór świń i poszerzenia wiedzy na temat tej choroby oraz jej zwalczania" na terenie Gminy Dębno zostaną rozpowszechnione na ten temat ulotki i plakaty.

Zaproszenie do udziału w I Turnieju Piłki Nożnej pn. "Piłkarskie lato na orliku"
17 sie 2022

W sobotę, 27 sierpnia 2022 r. o godz. 13:00 na obiekcie "Moje boisko Orlik 2012" w Dębnie odbędzie się I Turniej Piłki Nożnej pn. "Piłkarskie lato na orliku" o Puchar Wójta Gminy Dębno.

Ogólnopolska Karta Seniora
17 sie 2022

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski wraz z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Dębno Renatą Marecik zapraszają osoby chętne do wypełnienia formularza o wydanie Ogólnopolskiej Karty Seniora. Kartę mogą uzyskać osoby, które ukończyły 60 lat. Więcej informacji można uzyskać w GOPS Dębno lub pod nr Tel 14 66 58 749. Wręczenie kart nastąpi w czasie Gminnego Dnia Seniora w październiku 2022 r.

Informacja dla mieszkańców Woli Dębińskiej
17 sie 2022

W miesiącu sierpniu 2022r. nie będą odczytywane liczniki wody na terenie miejscowości Wola Dębińska przez inkasenta zatrudnionego w Zakładzie Usług Komunalnych Gminy Dębno.

Święto Łopołki
17 sie 2022

13 sierpnia przy Amfiteatrze Letnim w Łoniowej odbyło się Święto Łopołki.

Modernizacja drogi gminnej
16 sie 2022

Trwa modernizacja drogi gminnej nr 250902K - Wola Dębińska "SAHARA".

Dożynki Gminne w Łoniowej
16 sie 2022

W minioną niedzielę 14 sierpnia odbyły się Dożynki Gminne. W tym roku gospodarzem uroczystości było sołectwo Łoniowa.

download
Załatw sprawę