Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Półkolonie letnie „Twórcze lato 2024 z DCK”
19 kwi 2024
Półkolonie letnie "Twórcze lato 2024 z DCK"

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski wraz z Dębińskim Centrum Kultury serdecznie zapraszają dzieci szkolne (od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej) z terenu naszej gminy do udziału w letnich półkoloniach "Twórcze lato 2024 z DCK", które będą organizowane w pierwszym okresie wakacji w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi.

Dębińskie Centrum Kultury kolejny raz przygotowało bardzo ciekawą ofertę wakacyjnej animacji czasu wolnego dla najmłodszych, która od lat cieszy się wielką popularnością.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie w latach ubiegłych, oraz chcąc zwiększyć dostępność naszej oferty dla jeszcze większej liczby dzieci, wprowadzono WAŻNĄ ZMIANĘ.

W zapisach jedno dziecko, może zostać zapisane na maksymalnie 2 turnusy. Skorzystanie z większej ilości turnusów będzie możliwe w sytuacji gdy pozostaną wolne miejsca.

W tegorocznym programie zapewniamy liczne atrakcje. Oprócz ciekawych warsztatów, odbędą się także atrakcyjne wyjazdy, gry terenowe, dużo ruchu i opieka wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów DCK. Zapewniony będzie także jeden ciepły posiłek.

Zapisy na zajęcia wakacyjne prowadzone będą za pomocą formularza online na stronie internetowej Dębińskiego Centrum Kultury: https://kulturadebno.pl/polkolonie-tworcze-lato-2024/.

Formularz zapisów będzie aktywny od dnia 7 maja 2024r, od godz. 9:00 do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność poprawnych regulaminowo zgłoszeń.

Półkolonie realizowane będą w terminie od 24.06.2024 do 19.07.2024 (od poniedziałku do piątku) w formie czterech tygodniowych turnusów:

Godziny zajęć: od 8:00 do 16:00.

Koszt jednego tygodnia to 400 zł za dziecko.

Półkolonie letnie są współfinansowane ze środków Gminy Dębno.

Uczestnikami zajęć mogą być dzieci z terenu Gminy Dębno, uczniowie szkół podstawowych (ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

Półkolonie “Twórcze lato 2024 z DCK" to:

 • zróżnicowany i interesujący program,
 • kulturalno-edukacyjna oferta zajęć,
 • twórczy i aktywny sposób na spędzenie wolnego czasu,
 • atrakcyjne wyjazdy,
 • gry, zabawy i konkursy,
 • prelekcje tematyczne,
 • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, instruktorów DCK,
 • zajęcia w odpowiednio wyposażonych pracowniach,
 • drugie śniadanie,
 • ubezpieczenie uczestników NNW,
 • wypoczynek podlega zgłoszeniu w Kuratorium Oświaty.

Ważne informacje:

1. Zapisy na półkolonie należy dokonywać za pomocą formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie internetowej Dębińskiego Centrum Kultury, aktywnego od dnia 7 maja 2024r, od godz. 9:00 do wyczerpania miejsc. Należy także obowiązkowo dostarczyć w wyżej wymienionym terminie, prawidłowo wypełnioną Kartę kwalifikacyjną w formie skanu na adres email: wypoczynek@kulturadebno.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu DCK bądź do skrzynki pocztowej ulokowanej przy wejściu do budynku.

2. O zakwalifikowaniu uczestnika na dany turnus organizator poinformuje za pomocą komunikatu SMS lub telefonicznie. Informacja o zakwalifikowaniu będzie przekazywana po weryfikacji zgłoszenia i otrzymaniu karty kwalifikacyjnej.

3. Osoby zakwalifikowane do udziału w turnusie są zobowiązane do wpłaty kwoty 400,00zł /czterysta złotych/ za tydzień zajęć (proporcjonalnie do ilości zakwalifikowanych tygodni). Wpłaty należy regulować w terminie do 4 czerwca 2024r. przelewem na konto DCK: 72 9453 0009 0030 0300 1687 0001, w tytule imię i nazwisko uczestnika, Twórcze Lato z DCK.

4. W sytuacji, gdy ilość zapisanych będzie przekraczać ilość dostępnych miejsc, powstanie lista rezerwowa. Jeśli zwolnią się miejsca przed rozpoczęciem turnusu, organizator poinformuje o tym fakcie osoby z listy rezerwowej, odpowiednio według kolejności zgłoszeń, za pomocą komunikatu SMS lub telefonicznie.

Szczegółowe informacje w Regulaminie.

W razie pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt email: wypoczynek@kulturadebno.pl, telefoniczny pod nr 14/66 58 661 lub osobiście w sekretariacie DCK.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:

how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny