Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Nagrody dla pięknych posesji
28 wrz 2011

Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w odbywającym się w Niedźwiedzy spotkaniu podsumowującym tegoroczną edycję konkursu "Moja wieś jest piękna i czysta". Laureatom okolicznościowe dyplomy i nagrody wręczył Grzegorz Brach, Wójt Gminy Dębno.  

26 wrz 2011

„Szkolenie z zakresu pozyskiwania środków na energię odnawialną” prezentujące możliwości uzyskania dofinansowania na energię odnawialną organizuje 7 października, Stowarzyszenie "Kwartet na Przedgórzu". Zajęcia odbędą się w sali obrad w budynku Urzędu Miejskiego w Brzesku o g. 16. 30.

21 wrz 2011

Szesnastu uczniów uczących się w szkołach na ternie gminy Dębno skorzysta z w tym roku Funduszu Stypendialnego "Otwieramy Horyzonty". W tym roku szkolnym otrzymywać oni będą 100 i 50 złotych miesięcznie.

Powalczy w Mistrzostwach Polski
20 wrz 2011

Drugie miejsce w biegu na dystansie 600 metrów w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce zająl Rafał Kluska, uczeń Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej. Tym sposobem zapewnił sobie udział  w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Kielcach.

Gotowanie warsztatowe
20 wrz 2011

Do udziału w "Warsztatach z gotowania potraw z grzybów” zaprasza Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu”. W gminie Dębno zaplanowano je na 14 października w remizie OSP w Dębnie o g. 16.30.

Celem warsztatów jest nie tylko zapoznanie się z ciekawymi przepisami i sposobami przyrządzania potraw z grzybów, ale także zachęcenie mieszkańców do ich promowania.

Pomnik jeszcze u konserwatora
16 wrz 2011

Dobiegają końca prace renowacyjne zabytkowego pomnika nagrobnego ś.p. Stanisława Chodackiego. Z tarnowskiej pracowni konserwatorskiej Barbary Dworaczyńskiej figura powróci na cmentarz w Dębnie przed dniem Wszystkich Świętych.

Most w remoncie
15 wrz 2011

W drugiej połowie października uszkodzony wskutek powodzi most w Maszkienicach zostanie po trwającym obecnie remoncie, oddany do ponownego użytku. Gmina otrzymała na ten cel pieniądze z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z puli przeznaczonej na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Wsparcie w wysokości 410 tys. zł w całości pokryje koszty inwestycji.

Więcej szczegółów na łamach "Życia Gminy Dębno", które jeszcze w tym tygodniu będzie do nabycia w tradycyjnych punktach sprzedaży.

14 wrz 2011

Dwieście szesnaście uwag zgłoszono do projektów nowych planów zagospodarowania przestrzennego opracowanego dla pięciu sołectw Gminy Dębno. - Większość z nich nie ma uzasadnienia z przyczyn merytorycznych i formalno-prawnych - komentuje Małgorzata Przybysz-Ławnicka, dyrektor Biura Planowania Przestrzennego MGGP S.A. - firmy opracowującej projekty zmiany planów.

Więcej na ten temat w dwumiesięczniku "Życie Gminy Dębno", który pod koniec tygodnia będzie w sprzedaży.

Hołd dla pomordowanych
12 wrz 2011

Kolejny rok z rzędu w Maszkienicach odbywały się uroczystości ku czci ofiar zbombardowanego pociągu pasażerskiego we wrześniu 1939r. W obchodach 72. rocznicy tamtego wydarzenia udział wzięli przedstawiciele samorządu i parlamentu, a mszę świętą celebrował biskup pomocniczy diecezji tarnowskiej ks. Andrzej Jeż.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny