Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Śmietnik nad rzeką
17 maj 2011

Osiemdziesiąt worków śmieci o pojemności 120 litrów każdy zebrali uczniowie II klasy gimnazjum w Łysej Górze w ramach zainicjowanej przed 10 laty akcji sprzątania najbliższej okolicy. Grupa 25 uczniów zorganizowana przez Małgorzatę Regę, nauczyciela biologii i WOS-u, tym razem porządkowała brzeg i koryto rzeki płynącej przez Łysą Górę.

17 maj 2011

Ofertę dla zainteresowanych pracą na zasadzie wolontariatu w charakterze przewodnika ma kierownictwo muzeum w zamku w Dębnie. W zamian za pracę muzeum proponuje nieodpłatne szkolenie. Zdobyte doświadczenie przewodnika może być atutem w późniejszych staraniach o stałą, płatną posadę.

13 maj 2011

Około pół miliona kosztować będzie modernizacja drogi Sufczyn - Wola Dębińska "Florianka-Dwojanów". Prace powinny zostać sfinalizowane z końcem lipca.

W przetargu na wykonanie prac wzięły udział cztery firmy, które zaoferowały zbliżone ceny. Zgodnie z obowiązującymi w polskim prawie zasadami, zamawiający czyli gmina wybrał ofertę najkorzystniejszą tzn. najtańszą, bo jedynym kryterium była cena.

Skuteczne monity
13 maj 2011

Zniszczony wskutek powodzi duży fragment drogi wzdłuż Kisieliny w Sufczynie najprawdopodobniej zostanie odbudowany w tym roku. Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych, który jest administratorem rzeki, zagwarantował na odbudowę i regulację oberwanego brzegu pół miliona złotych. - To konieczne, by można było przystąpić do prac drogowych - podkreśla Grzegorz Brach, Wójt Gminy Dębno.

Ostra walka w finale
06 maj 2011

Jakub Matura z klasy IV Szkoły Podstawowej w Sufczynie zajął siódme miejsce w Wojewódzkich Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Młodzież Zapobiega Pożarom. W rywalizacji na tym etapie uczestniczyli zwycięzcy eliminacji powiatowych.

Zmagania w Auli Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie były przepustką do udziału w finale centralnym. Awans uzyskało trzech uczniów z najlepszymi wynikami.

05 maj 2011

Dziesięć osób z terenu Gminy Dębno znalazło zatrudnienie w ramach prac społecznie użytecznych, które będą wykonywane we wszystkich sołectwach w gminie. Pozostające dotychczas bez pracy osoby zatrudniono na okres pięciu miesięcy.

05 maj 2011

Gimnazjalistki z Sufczyna i gimnazjaliści z Porąbki Uszewskiej okazali się najlepsi w turnieju piłki ręcznej dziewcząt i chłopców rozgrywanym w ramach Gminnej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Wójta Gminy Dębno Grzegorza Bracha. Do zawodów odbywających się w hali sportowej Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej stanęły szczypiornistki i szczypiorniści z gimnazjów w Łysej Górze, Porąbce Uszewskiej, Sufczynie i Woli Dębińskiej.

Niepokonana Wola Dębińska
05 maj 2011

Reprezentanci gimnazjum w Woli Dębińskiej zwyciężyli w turnieju piłki nożnej chłopców odbywającym się 29 kwietnia 2011 roku na obiekcie sportowym „Orlik 2012” w Dębnie w ramach Gminnej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach o Puchar Wójta Gminy Dębno Grzegorza Bracha rywalizowały drużyny z trzech gimnazjów w Łysej Górze, Porąbce Uszewskiej i Woli Dębińskiej.

05 maj 2011

Po trzech latach zakończyła się  sprawa sądowa pomiędzy firmą Granit, wynajmującą budynek komunalny do prowadzenia działalności gospodarczej, a Gminą Dębno. Sąd w całości oddalił roszczenia finansowe spółki.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny