Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

22 lip 2011

Do udziału w bezpłatnych „Warsztatach z Wyplatania Tradycyjnego Wieńca Dożynkowego” zaprasza Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu”. Zajęcia pozwalą nie tylko przybliżyć dawne zwyczaje, ale także poznać techniki tradycyjnego wyplatania wieńców dożynkowych, które mogą być przydatne przy kolejnym konkursie wieńca dożynkowego.

O jubilatce w Teleexpresie
21 lip 2011

Materiał o 105. rocznicy urodzin Małgorzaty Mytnik okazał się interesujący także dla mediów ogólnopolskich. Nazajutrz po uroczystości, 12 lipca, wyemitowano go w Teleexpresie. ...

Druhny z Perły podbiją Polskę?
21 lip 2011

Seniorska drużyna kobieca OSP Perła intensywnie przygotowuje się do zbliżających się Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarniczych, które odbędą się od 2 do3 września w Koninie. Pojadą tam jako najlepsza drużyna w województwie małopolskim.

19 lip 2011

Sierpień  jest okresem zbioru płodów ziemi i dojrzewania zbóż, z których to rolnicy wyplatają wieńce - jako wyraz wdzięczności Bogu za dary ziemi. Ta piękna polska tradycja kultywowana jest także od dawnych czasów na terenie obszaru LGD „Kwartet na Przedgórzu”, jednak w wielu miejscach powoli zanika.

19 lip 2011

Rodzina Kolpinga w Dębnie zaprasza dzieci i młodzież na kurs tańca, udział jest nieodpłatny. Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie stowarzyszenia na Organistówce w Dębnie w godz. 11.00-17.00 lub pod  nr telefonu 785 352 177 

19 lip 2011

Balet Dworski "Cracovia Danza" wystąpi na Zamku w Dębnie, 22 lipca 2011 o g. 18. 30. To gratka nie tylko dla koneserów, bo pełne profesjonalizmu spektakle to prawdziwa podróż w czasie po różnych epokach.

Złote odznaczenia
15 lip 2011

Honorowe odznaczenia trzem mieszkańcom gminy Dębno wręczył podczas odbywającej się 13 lipca sesji Rady Gminy w Dębnie wicewojewoda małopolski Andrzej Harężlak.

14 lip 2011

Weronika Kluska z Jaworska, absolwentka gimnazjum w Łysej Górze uzyskała tytuł "Talent Małopolski" w tegorocznej edycji Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „TALENTY MAŁOPOLSKI 2011” i wystąpiła podczas koncertu laueratów w "Piwnicy pod Baranami". W rywalizacji finałowej odbywającej się w Zawoi brało udział 269 osób.

Małgorzata Mytnik ma 105 lat!
12 lip 2011

Małgorzata Mytnik z Łysej Góry obchodziła  11 lipca 2011 r. 105 urodziny. W intencji jubilatki o g. 11.00 w kościele parafialnym w Łysej Górze odprawiona została msza święta, podczas ...

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny