Patriotyczne śpiewanie w zamku
29 kwi 2011

Wspólne, pierwsze patriotyczne śpiewanie z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święta Konstytucji 3 Maja odbędzie się we wtorek 3 maja o g. 17:00 na dziedzińcu zamku w Dębnie. - Mam nadzieję, że ta forma stanie się naszą tradycją - mówi Marian Kurek ze Stowarzyszenia Przyjaciół Zamku w Dębnie, które jest współorganizatorem tego przedsięwzięcia.

Do udziału we wspólnym śpiewaniu zaproszony może się czuć każdy, komu rocznica Konstytucji 3 Maja nie jest obojętna. Mile widziane są całe rodziny. Organizatorzy, wśród których są także Gmina Dębno, Fundacja Rozwoju Przestrzeni Społecznych i Kulturalnych TIMSZEL oraz Regionalne Towarzystwo Miłośników Kultury Ludowej, zapewniają akompaniament oraz śpiewniki tradycyjne i multimedialne.