Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Wójt Gminy Dębno wita nowych mieszkańców.
20 lut 2024

Body z krótkim i długim rękawem, pieluchy, ręcznik z kapturkiem, miś, śliniaczek, chusteczki nawilżane, kocyk bawełniany, butelka MAM Easy Start™ Anti-Colic oraz smoczek MAM Start Better Together to elementy opatrzone lokalnymi symbolami, wchodzące w skład Dębińskiej Wyprawki dla Malucha.

Rekrutacja do projektu "Rozwiń SKRZYDŁA!"
20 lut 2024

Uprzejmie, informujemy, iż ruszył nabór do projektu "Rozwiń SKRZYDŁA!" stanowiącego wsparcie dla osób zwolnionych, przewidzianych do zwolnienia, zagrożonych zwolnieniem lub odchodzących z rolnictwa.

III Gminny Turniej OSP w Piłce Halowej zakończony
19 lut 2024

W niedzielę, 18 lutego na Hali Widowiskowo- Sportowej w Dębnie odbył się III Gminny Turniej OSP w Piłce Halowej o Puchar Wójta Gminy Dębno.

Do zawodów przystąpiły jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Maszkienic, Porąbki Uszewskiej, Łysej Góry, Łoniowej, Dębna, Jaworska, Dołów, Perły oraz Niedźwiedzy.

Ogłoszenia o II przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno.
19 lut 2024

Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości ogłoszenia o II przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno.

Turniej Halowej Piłki Nożnej LKS już za nami
17 lut 2024

Turniej Piłki Nożnej to emocjonujące wydarzenie, które przyciąga wszystkich kibiców tego sportu. Taka rywalizacja to sposób na integrację społeczną, promocję zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.

Sportowy weekend na hali w Dębnie
16 lut 2024

Serdecznie zapraszamy na Halę Widowiskowo - Sportową, aby wspólnie dopingować piłkarzy w zmaganiach o tytuł najlepszej drużyny LKS i OSP z terenu Gminy Dębno.

Nakrętki dla potrzebujących – wspólnie twórzmy lepsze jutro!
14 lut 2024

Zbieranie nakrętek to nie tylko troska o środowisko, ale także działanie pełne empatii i wsparcia dla osób potrzebujących. Każda zebrana nakrętka to wsparcie dla osób z różnymi dolegliwościami utrudniającymi codzienne funkcjonowanie. Ta drobna czynność, która nas nic nie kosztuje może mieć ogromny wpływ na czyjeś życie.

Wzmożony ruch kolumn pojazdów wojskowych
12 lut 2024

Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych informuje, iż od 12 lutego 2024r., na drogach niemal całego kraju, będzie odbywał się ruch kolumn pojazdów wojskowych w związku z cyklicznymi wojskowymi ćwiczeniami pod kryptonimem STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24, które odbędą się zgodnie z tegorocznym programem szkolenia Sił Zbrojnych RP.

Kolejna akcja krwiodawstwa w Gminie Dębno
10 lut 2024

"Podaruj kroplę miłości" pod takim hasłem odbyła się sobotnia akcja krwiodawstwa organizowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Łoniowej. W ramach przedsięwzięcia mieszkańcy gminy Dębno oraz okolicznych miejscowości mieli możliwość oddania krwi, aby pomóc osobom potrzebującym. Liczną grupę stanowili druhowie straży pożarnej z Porąbki Uszewskiej, Dołów, Łoniowej, a także Lewniowej, Rzezawy, Tymowej, Biskupic Melsztyńskie, Borzecina Górnego oraz Strzelec Wielkich.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny