Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Oddaj Głos na Samorządowca przyjaznego KGW!
05 mar 2024

Zachęcamy do oddania swojego głosu na Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego w konkursie "Samorządowiec przyjazny Kołom Gospodyń Wiejskich".

Wykazy nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno – przeznaczonych do sprzedaży w formie przetargu ustnego nieograniczonego.
05 mar 2024

Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości wykazy nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno - przeznaczonych do sprzedaży w formie przetargu ustnego nieograniczonego.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców.
05 mar 2024

5 marca w Urzędzie Gminy Dębno odbyło się podpisanie umowy dotyczącej wykonania zadania inwestycyjnego na drodze Wola Dębińska - Spółdzielcza.

Narodowy Dzień Pamięci ,Żołnierzy Wyklętych''
04 mar 2024

1 marca podczas uroczystej akademii uczciliśmy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich. Jej celem było podkreślenie szacunku dla poległych, którzy stanowią wzór patriotyzmu i determinacji w walce o niepodległość.

Ocalić od zapomnienia
04 mar 2024

W piątek, 1 marca, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Dudka w Niedźwiedzy odbyła się wzruszająca uroczystość poświęcona żołnierzom wyklętym.

Konsultacje społeczne dotyczące projektu GMINNEGO PROGRAMU WSPIERANIA RODZINY W GMINIE DĘBNO NA LATA 2024-2026
01 mar 2024

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Dębno Renata Marecik informuje, że rozpoczynają się konsultacje społeczne dotyczące projektu GMINNEGO PROGRAMU WSPIERANIA RODZINY W GMINIE DĘBNO NA LATA 2024-2026.

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przypomina
29 lut 2024

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w związku ze zbliżającym się okresem rozliczeniowym w zakresie sprawozdawczości dotyczącej opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz gospodarki odpadami przypomina, że do 15 marca 2024 roku należy złożyć w formie elektronicznej w systemie BDO rejestr-bdo.mos.gov.pl sprawozdanie o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami oraz sprawozdanie o produktach, opakowaniach i o gospodarowaniu odpadami z nich powstającymi, a także do 31 marca 2024 roku należy złożyć wykaz zawierający informacje i dane o zakresie korzystania ze środowiska oraz o wysokości należnych opłat do urzędu marszałkowskiego za 2023 rok

Ponad 2 mln złotych na drogi
28 lut 2024

26 lutego w Delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie odbyło się spotkanie, podczas którego samorządowcy zawarli umowy z Wojewodą Małopolskim Krzysztofem Janem Klęczarem na dofinansowanie inwestycji dzięki promesie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Dzień Kobiet w Gminie Dębno
27 lut 2024

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski oraz Dębińskie Centrum Kultury zapraszają na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny