Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Urząd Gminy przypomina o wymaganiach wynikających z uchwały antysmogowej dla woj. małopolskiego.
20 lis 2023

Od 1 lipca 2017 roku w Małopolsce obowiązuje uchwała antysmogowa dla całego regionu. Oznacza to, że do jej przepisów muszą dostosować się wszyscy mieszkańcy województwa małopolskiego. Co w praktyce oznaczają wprowadzone przepisy? Sprawdź!

"Przez pokolenia z walizką" - Dzień Seniora w Biadolinach Szlacheckich
20 lis 2023

W ubiegłą sobotę w Wiejskim Domu Ludowym w Biadolinach Szlacheckich odbył się Dzień Seniora.

Wykazy nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno przeznaczonych do dzierżawy.
20 lis 2023

Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości wykazy nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno - przeznaczonych do dzierżawy.

Bezpłatne badania mammograficzne w Gminie Dębno
17 lis 2023

W dniu 20 listopada 2023 r. do miejscowości Wola Dębińska (parking przy Urzędzie Gminy) przyjeżdża mammobus, w którym w godzinach od 9:00 do 17:00 będzie można wykonać bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi - Etap Podstawowy finansowany przez Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia.

Bezpieczny pieszy w gminie Dębno
17 lis 2023

W ostatnim czasie przy drodze krajowej nr 94 w gminie Dębno zostało zamontowanych 17 lamp na przejściach dla pieszych w miejscowościach: Sufczyn, Wola Dębińska, Dębno oraz Jastew.

Laureat "Biznes dobry dla Gminy" z Dębna!
17 lis 2023

Wczoraj, podczas uroczystej gali w Warszawie, Serwis Samorządowy PAP ogłosił wyniki pierwszej edycji konkursu "Biznes Dobry dla Gminy 2023". Nagrodzone zostały firmy harmonijnie współpracujące z miejscowym samorządem i mające istotny pozytywny wpływ na lokalny rozwój.

Pierwsza ekopracownia w Powiecie Brzeskim
14 lis 2023

W piątek, 10 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej odbyło się uroczyste oddanie nowoczesnej ekopracowni, która stanowić będzie innowacyjne środowisko edukacyjne dla uczniów.

Dyktando "O Złote Pióro Gminy Dębno" rozstrzygnięte!
14 lis 2023

Chyżym, znienacka, żmii, oho ho!, ponaddwuipółmiesięczny, hasać, przechadzać, znowuż, nowo narodzony, czmychnąłem, hoży, hołysz, wpółżywy, ożeż ty!
Takie oto słowne i ortograficzne wyzwania czyhały na uczestników II Gminnego Otwartego Dyktanda "O Złote Pióro Gminy Dębno", które w ramach obchodów Święta Niepodległości, zostało zorganizowane w Dębińskim Centrum Kultury.

Nowy samochód dla OSP Perła
13 lis 2023

W sobotę druhny i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Perle uroczyście powitali nowy lekki samochód ratownictwa technicznego z funkcją gaśniczą zakupiony w ramach projektu "Bezpieczna Małopolska - Etap 2 samochody Ochotniczej Straży Pożarnej".

Rok:
how_to_vote
Wybory Samorządowe 2024
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie