Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Droga "Na Dębczak" prawie ukończona
23 lis 2023

Dzisiaj rozpoczęły się prace kończące inwestycje modernizacji tzw. drogi "Na Dębczak". Aktualnie nakładana jest masa asfaltowa, która poprawi komfort mieszkańców poruszających się po mocno zużytej już drodze.

Kolejne środki na modernizację dróg w Gminie Dębno!
23 lis 2023

Gmina Dębno pozyskała dofinansowanie w wysokości 1 miliona złotych ze środków budżetu państwa. Jest to dotacja z rezerwy celowej budżetu państwa na dofinansowanie zadania związanego z usuwaniem klęsk żywiołowych.

Nowy Program Ochrony Powietrza dla woj. małopolskiego - podstawowe informacje dla mieszkańca
23 lis 2023

20 listopada 2023 r. małopolski Sejmik zaktualizował tzw. Program ochrony powietrza. To program kontynuacji projektu przyjętego w 2020 r. Autorzy postawili na zwiększenie efektywności działań na rzecz poprawy jakości powietrza. Celem nadrzędnym jest i pozostaje zdrowie małopolskich rodzin.

Warsztaty florystyczne w Gminie Dębno
22 lis 2023

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Dębno, którzy ukończyli 60 rok życia na bezpłatne zajęcia florystyczne organizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dębno. Warsztaty będą prowadzone przez wykwalifikowanego florystę, który na co dzień zajmuję się tą tematyką.

Nowy sprzęt komputerowy dla bibliotek publicznych Gminy Dębno.
22 lis 2023

W ostatnim czasie do wszystkich bibliotek publicznych gminy Dębno (Gminnej Biblioteki w Porąbce Uszewskiej i filii w Dębnie, Maszkienicach, Łysej Górze i Sufczynie) trafił nowoczesny sprzęt komputerowy. Nowe laptopy, komputery stacjonarne, drukarki, rzutniki, tablet, czytniki kodów kreskowych, oprogramowanie w znacznym stopniu usprawni pracę bibliotek, zwiększy zakres działań bibliotecznych służących czytelnikom.

Zimowe spotkania przy miodzie w Zamku w Dębnie
21 lis 2023

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Muzeum Okręgowe w Tarnowie oddział Muzeum Zamek w Dębnie oraz Dębińskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na "Zimowe spotkania przy miodzie".

Wielki sukces mieszkańca Sufczyna
21 lis 2023

Wczorajszego dnia w Diecezjalnym Studium Organistowskim im. ks. K. Pasionka w Tarnowie odbył się XI Ogólnopolski Konkurs Organowy Uczniów Diecezjalnych Studium Organistowskich. Uczestnicy zobowiązani byli do wykonania repertuaru, w skład którego wchodziły wybrane dzieła J. S. Bacha oraz utwór dowolny.

Dzień Pracownika Socjalnego
21 lis 2023

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, składam serdeczne podziękowania za nieocenioną pracę, poświęcenie oraz gotowość do niesienia pomocy osobom potrzebującym.

Droga już prawie gotowa
21 lis 2023

Trwa modernizacja drogi Dębno Szwaby. Jest to ostatnia inwestycja w ramach dotacji z II edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład przyznanej Gminie Dębno w roku ubiegłym. Jeszcze dziś przewidziano położenie warstwy bitumicznej, która zapewni komfortowy przejazd mieszkańcom.

Rok:
how_to_vote
Wybory Samorządowe 2024
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie