Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

22 czer 2011

 

Zarząd Stowarzyszenia „Kwartet na Przedgórzu” ogłasza nabór na stanowisko:

Kierownik Biura - miejsce pracy Waryś

Wymagania niezbędne:

  1. wykształcenie wyższe,
  2. staż pracy na stanowisku kierowniczym,
  3. co najmniej dwuletni staż pracy w organizacjach pozarządowych lub w samorządzie (umowa o pracę).

Wymagania dodatkowe:

20 czer 2011

Aż do północy trwać będzie Świętojańska Biesiada Muzealna w zamku w Dębnie zaplanowana na piątek, 24 czerwca. Początek zabawy przy muzyce i suto zastawionych stołach wyznaczono na godzinę 16.

20 czer 2011

Na dwa dni zaplanowano tegoroczne "Święto łopołki" i kiermasz sztuki ludowej w Łoniowej. Pierwszego dnia, w sobotę 25 czerwca, w amfiteatrze letnim odbędzie się podsumowanie warsztatów wikliniarskich, drugi będzie zdominowany przez muzykę.

W sobotę świętowanie rozpocznie się o g. 19. Będzie można dowiedzieć się wtedy, jak wyplata się łopołki, a na scenie zaprezentują się laureaci Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski 2011". Wieczorem zaplanowano zabawę taneczną.

20 czer 2011

Uroczystość nadania imienia przedszkolu w Woli Dębińskiej odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 czerwca. Wydarzenie będzie połączone z jubileuszem 60-lecia placówki.

Przedszkole po konsultacjach społecznych obrało sobie za patrona Jana Pawła II i już od kilku miesięcy przygotowywało się do uroczystości. Postać papieża-Polaka dzieci poznawały uczestnicząc m.in. w konkursach plastycznych i akademiach poświęconych osobie Jana Pawła II.

17 czer 2011

ZARZĄDZENIE  NR 60/2011

Wójta    Gminy    Dębno

z dnia 15 czerwca 2011r.
 

w sprawie: ustalenia terminu składania wniosków o dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów rozpoczynających w roku szkolnym 2011/2012 naukę w klasach I-III szkoły podstawowej i w klasie III gimnazjum.

17 czer 2011

 

Około 40-50 procent mieszkańców-właścicieli pól w Gminie Dębno nie płaci obowiązkowych składek przenaczonych na działalność Spółki Wodnej, która zajmuje się należytym utrzymaniem rowów melioracyjnych. Skutek jest taki, że wobec braku pieniędzy spółka nie jest w stanie dbać o rowy tak jak powinna i w razie intensywnych opadów deszczu mieszkańcy mogą mieć poważny problem. 

Święto orkiestry
16 czer 2011

Do trzeciej w nocy świętowano jubileusz Łysogórskiej Orkiestry Dętej. Organizatorzy zmęczeni, ale szczęśliwi wracali do domów koło szóstej rano. - Przyjemnie było patrzeć jak się ludzie bawią - komentuje Roman Sacha, jeden z członków orkiestry i sołtys Łysej Góry. 

15 czer 2011

Na kolejkę przed zakończeniem rywalizacji w pierwszej lidze juniorów starszych, prowadzona przez trenera Pawła Bernadego drużyna juniorów Orła Dębno zapewniła sobie historyczny, ...

Jednogłośne absolutorium
14 czer 2011

Jednogłośnie Rada Gminy Dębno udzieliła absolutorium wójtowi za wykonanie budżetu za rok ubiegły. - Cieszę się z takiego wyniku głosowania, bo to dowód na to, że radni darzą mnie zaufaniem - komentował Grzegorz Brach, Wójt Gminy Dębno.

Rok:
download
Załatw sprawę
subtitles
Kalendarz wydarzeń
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie