Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Półkolonie letnie "Twórcze lato 2024 z DCK"
19 kwi 2024

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski wraz z Dębińskim Centrum Kultury serdecznie zapraszają dzieci szkolne (od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej) z terenu naszej gminy do udziału w letnich półkoloniach "Twórcze lato 2024 z DCK", które będą organizowane w pierwszym okresie wakacji w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi.

Kadencja Sołtysów i Rad Sołeckich – dobiega końca
16 kwi 2024

Kadencja obecnych Sołtysów i członków Rad Sołeckich przypadająca na lata 2019 - 2024 dobiega końca. W najbliższym czasie swoich przedstawicieli, na kadencję 2024-2029, mieszkańcy poszczególnych sołectw wybierać będą podczas najbliższych zebrań wiejskich zwołanych specjalnie w tym celu.

“Dziecięca Ferajna" wystąpiła w naszej gminie
15 kwi 2024

W minioną sobotę, 13 kwietnia 2024 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej w Dębnie odbył się niezwykły koncert zespołu "Dziecięca Ferajna". Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji 84. rocznicy Zbrodni Katyńskiej.

Wszystkie Barwy Codzienności
15 kwi 2024

Serdecznie zapraszamy na wieczór poetycki z Panią Anną Gaudnik, który odbędzie się 18 kwietnia w najbliższy czwartek o godz. 18.00 w Gminnej Bibliotece w Porąbce Uszewskiej.

Spotkanie zatytułowane "Wszystkie Barwy Codzienności".

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
12 kwi 2024

Dzisiejszego dnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sufczynie odbyły się Gminne uroczystości związane z Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. W tym roku przypada 84 rocznica wydarzenia.

Wiosenna akcja ochronnego szczepienia lisów
11 kwi 2024

Od 20 do 26 kwietnia 2024 roku zostanie przeprowadzona wiosenna akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Szczepienie lisów obejmie obszar całego województwa małopolskiego. Szczepionka zrzucana będzie z samolotów oraz wykładana ręcznie.

UWAGA!! Utrudniania na drodze.
10 kwi 2024

Informujemy, że od dnia dzisiejszego zostaną zintensyfikowane prace przy drodze "Spółdzielcza" w miejscowości Wola Dębińska.

Prosimy o zachowanie ostrożności.

Za utrudnienia przepraszamy.

Akademia Rodzica powraca
10 kwi 2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców oraz opiekunów na organizowane w Dębińskim Centrum Kultury BEZPŁATNE WARSZTATY "JAK BYĆ DOBRYM I SKUTECZNYM RODZICEM? POZYTYWNA DYSCYPLINA". Zajęcia odbywają się w ramach projektu: AKADEMIA RODZICA - III Edycja.

Wiesław Kozłowski wygrywa w I turze!
08 kwi 2024

7 kwietnia w całej Polsce odbywały się wybory samorządowe. Był to ważny czas dla demokracji, ponieważ to obywatele mieli możliwość wyboru swoich przedstawicieli na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Tego dnia wybrano radnych Sejmiku Województwa Małopolskiego, Powiatu, Gminny oraz zdecydowano, kto przez najbliższe 5 lat będzie wójtem gminy Dębno.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny