Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Ostatnie terminy zebrań wiejskich
28 maj 2024

W czerwcu br. odbędą się ostatnie wyborcze zebrania wiejskie w sołectwach, a będą to Łoniowa, Dębno i Sufczyn. Przypominamy, że zebrania zwoływane są z tego względu, że kadencja obecnych Sołtysów i członków Rad Sołeckich przypadająca na lata 2019 - 2024 dobiega końca.

Konkurs "Strażacy chronią lasy - lasy chronią klimat! Jestem odpowiedzialny z natury, czuję klimat" rozstrzygnięty
27 maj 2024

W ubiegłym tygodniu w budynku OSP Doły odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla laureatów Gminnego Konkursu Plastycznego dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych- ,,Strażacy chronią lasy - lasy chronią klimat! Jestem odpowiedzialny z natury, czuję klimat’’.

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami!
24 maj 2024

Już w niedzielę w następnym tygodniu o godzinie 15:00 przy Szkole Podstawowej w Dębnie rozpocznie się Rodzinny Dzień Dziecka.

Konkurs o tytuł Mistrza Ortografii klas VII – VIII rozstrzygnięty!
24 maj 2024

Dziś w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Sufczynie odbył się XXIII Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas VII i VIII. Wydarzenie miało na celu wdrożenie do poprawnego stosowania zasad pisowni i świadomego posługiwania się językiem, promowanie poprawnej pisowni, rozwijanie umiejętności ortograficznych wśród młodzieży, a także stworzenie uczniom możliwości prezentowania swoich uzdolnień.

Perła wybrała swoich przedstawicieli na kadencje 2024-2029
20 maj 2024

W dniu 17 maja 2024 r. (tj. piątek) w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Perła odbyło się zebranie wiejskie zwołane w celu przeprowadzenia wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej na nową kadencję 2024-2029.

Kolejne terminy zebrań wiejskich – dot. Maszkienic i Woli Dębińskiej
17 maj 2024

Jeszcze pod koniec maja br. odbędą się zebrania w kolejnych dwóch sołectwach, a będą to Maszkienice i Wola Dębińska. Przypominamy, że zebrania zwoływane są z tego względu, że kadencja obecnych Sołtysów i członków Rad Sołeckich przypadająca na lata 2019 - 2024 dobiega końca.

Porąbka Uszewska wybrała swoich przedstawicieli na kadencje 2024-2029
17 maj 2024

W dniu 16 maja 2024 r. (tj. czwartek) w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Porąbka Uszewska odbyło się zebranie wiejskie zwołane w celu przeprowadzenia wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej na nową kadencję 2024-2029.

Remont konserwatorski cmentarza z I wojny światowej nr 280 w Dołach
15 maj 2024

Gmina Dębno otrzymała dofinansowanie w kwocie 51 474,00 zł ze środków budżetu państwa pozostających w dyspozycji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

XV Integracyjny Plener Malarski rozpoczęty
13 maj 2024

Od dnia dzisiejszego wokół Zamku, parku krajobrazowego i wzgórza kościelnego trwa 15. edycja Pleneru Malarskiego. Uroczystego otwarcia dokonali Kierownik Muzeum Zamek w Dębnie Jolanta Januś-Koczwara, Zastępca Wójta Gminy Dębno Jacek Szklarz oraz Dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury Łukasz Przybyło.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny