Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Wiesław Kozłowski wygrywa w I turze!
08 kwi 2024

7 kwietnia w całej Polsce odbywały się wybory samorządowe. Był to ważny czas dla demokracji, ponieważ to obywatele mieli możliwość wyboru swoich przedstawicieli na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Tego dnia wybrano radnych Sejmiku Województwa Małopolskiego, Powiatu, Gminny oraz zdecydowano, kto przez najbliższe 5 lat będzie wójtem gminy Dębno.

Rada Gminy Dębno w nowym składzie
08 kwi 2024

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Osoby, które uzyskały mandat Radnego Gminy, Powiatu i Województwa będą reprezentować swoich wyborców przez najbliższe 5 lat. W wyniku głosowania dziewięciu dotychczasowych Radnych Gminy Dębno otrzymało reelekcję na kolejną kadencję, a sześciu zostało wybranych po raz pierwszy.

Koncert zespołu “Dziecięca Ferajna" w Dębnie już wkrótce
05 kwi 2024

Z okazji 84. rocznicy Zbrodni Katyńskiej, Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski oraz Dębińskie Centrum Kultury, serdecznie zapraszają na wzruszający Koncert zespołu “DZIECIĘCA FERAJNA" w Dębnie.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 13 kwietnia o godz. 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Aż sześć zabytków z gminy Dębno odzyska dawny blask
05 kwi 2024

Dzięki wysiłkowi włodarza gminy Wiesława Kozłowskiego, gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 98% ze środków Rządowego Programu Odbudowy Zabytków, czego efektem było wczorajsze podpisanie umowy na remont konserwatorski 6 zabytków znajdujących się na terenie Gminy Dębno.

Wójt Gminy Dębno samorządowcem przyjaznym Kołom Gospodyń Wiejskich
04 kwi 2024

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski zdobył 3. miejsce w plebiscycie Samorządowiec przyjazny KGW. To wyróżnienie podkreśla jego zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności oraz skuteczną pracę na rzecz mieszkańców. Jego działania zostały docenione przez społeczność oraz organizatorów plebiscytu, co świadczy o uznaniu dla wkładu w promowanie dobra wspólnego.

Nowe okręgi w Gminie Dębno
04 kwi 2024

W najbliższych wyborach zmianie uległy okręgi wyborcze. W tym roku sołectwo Wola Dębińska będzie mieć 2 reprezentantów w Radzie Gminy Dębno, natomiast Maszkienice będą posiadać tylko jeden mandat, a nie jak w latach ubiegłych dwa mandaty.

Inauguracja sezonu artystycznego
03 kwi 2024

Serdecznie zapraszamy na inaugurację sezonu artystycznego, która odbędzie się już 14 kwietnia w najbardziej znanym zabytku Gminy Dębno - dębińskim zamku.

Wydarzenie pn. "Wiosenne spotkania ...

Nieodpłatne usługi pomocy prawnej, porad obywatelskich oraz mediacji
02 kwi 2024

Szukasz pomocy lub wsparcia prawnego w trudnej sprawie? Nie stać Cię na skorzystanie z usług kancelarii prawnej i nie masz się do kogo zwrócić o pomoc? Zapraszamy do korzystania z punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Brzeskiego.

V Sesja Rady Gminy Dębno
28 mar 2024

W środę, 27 marca, odbyła się V sesja Rady Gminy Dębno w kadencji 2018-2024, podczas której podjęto uchwały w sprawach zmiany uchwały budżetowej Gminy Dębno na 2024 rok oraz zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Dębno na lata 2024-2039.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny