Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Dzień Dziecka trwa cały rok!
04 czer 2024

Wczorajszego dnia do Publicznego Żłobka w Sufczynie przybył Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, który wraz z Panią Dyrektor Urszulą Sworst wręczył dzieciom kolorowe balony i prezenty z okazji Dnia Dziecka.

By żyło się lepiej!
04 czer 2024

W ubiegłym tygodniu odebrano prace związane z remontem drogi gminnej tzw. "Spółdzielcza" w miejscowości Wola Dębińska.

W ramach inwestycji, na odcinku o długości 760 metrów, wykonano podbudowę z kruszywa łamanego stabilizowaną mechanicznie, nawierzchnię z betonu asfaltowego, a także uzupełniono pobocze i zamontowano znaki.

Konkurs Językowy dla uczniów klas VII-VIII za nami
04 czer 2024

3 czerwca br. w Publicznej Szkole im. Jana Dudka w Niedźwiedzy odbył się Gminny Konkurs Językowy dla uczniów klas VII-VIII. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, który ufundował nagrody dla uczestników.

Dzień Dziecka za nami, ale radość dzieci trwa cały rok!
03 czer 2024

Wczorajszego dnia przy Szkole Podstawowej w Dębnie wszyscy mieszkańcy gminy Dębno wspólnie świętowali Dzień Dziecka. Tego dnia każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie obyło się bez rodzinnych konkurencji sportowych z nagrodami, które przysporzyły wiele emocji, a także różnorodnych animacji dla dzieci, dmuchańców czy też strefy gastronomicznej.

Zastrzeż PESEL i chroń swoje dane w mObywatelu 2.0
03 czer 2024

Liczba prób wyłudzeń kredytów na cudze dane rośnie. Ministerstwo Cyfryzacji wprowadziło więc do aplikacji mObywatel 2.0 usługę Zastrzeż PESEL. Dzięki niej użytkownik może zastrzec swój numer PESEL, cofnąć zastrzeżenie i ponownie je ustawić. Widzi też, jakie firmy i instytucje sprawdzały jego numer PESEL i z jakiego powodu. Od 1 czerwca 2024 instytucje finansowe będą miały obowiązek sprawdzenia statusu numeru PESEL np. przed udzieleniem pożyczki.

III Sesja rady Gminy Dębno za nami.
29 maj 2024

27 maja 2024 r. w sali narad Urzędu Gminy Dębno odbyła się trzecia Sesja Rady Gminy Dębno w kadencji 2024-2029.

Posiedzenie otworzył Przewodniczący Rady Gminy Dębno Piotr Matura w obecności Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego, Zastępcy Wójta Gminy Dębno Jacka Szklarza, Głównej Księgowej Małgorzaty Gurgul oraz Radnych i sołtysów.

Sukcesy mieszkańców Gminy Dębno podczas 41. edycji Krakowskiego Wianka!
29 maj 2024

Młodzieżowe i dorosłe zespoły folklorystyczne, grupy regionalne, kapele ludowe, instrumentaliści ludowi, grupy śpiewacze, śpiewacy ludowi, mistrzowie muzyki i ich uczniowie oraz gawędziarze z regionu krakowskiego i Pogórza Ciężkowickiego po raz 41. mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności, podczas kolejnej już edycji Przeglądu Zespołów Regionalnych, Kapel, Instrumentalistów, Grup Śpiewaczych i Śpiewaków Ludowych im Jędrzeja Cierniaka ,,Krakowski Wianek".

Maszkienice wybrały swoich przedstawicieli na kadencje 2024-2029
29 maj 2024

W dniu 28 maja 2024 r. na sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w miejscowości Maszkienice odbyło się zebranie wiejskie zwołane w celu przeprowadzenia wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej na nową kadencję 2024-2029.

Wola Dębińska wybrała swoich przedstawicieli na kadencje 2024-2029
28 maj 2024

W dniu 24 maja 2024 r. (tj. piątek) na sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w miejscowości Wola Dębińska odbyło się zebranie wiejskie zwołane w celu przeprowadzenia wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej na nową kadencję 2024-2029.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny