Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

Wysoko w rankingu przejrzystości gmin
20 lis 2012

Na 14 miejscu w "Rankingu przejrzystości urzędów gmin województwa małopolskiego" znalazła się Gmina Dębno. Podstawą jego opracowania był sposób załatwiania przez gminy wniosków w sprawie udzielenia zainteresowanym osobom dostępu do informacji publicznej.

Alkoholizm przed sądem
19 lis 2012

Rośnie liczba spraw prowadzonych przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dębnie. W 2010 roku było ich 25, rok później już 57, a do 7 listopada 2012 roku – 47. Za każdą z tych liczb kryją się ludzie, kierowani na leczenie odwykowe.

Nowy numer "Życia Gminy Dębno" już w sprzedaży
16 lis 2012

Nowy numer dwumiesięcznika "Życie Gminy Dębno" powinien być już w sprzedaży. Wśród publikowanych materiałów znajdziemy m.in. szczegółowe informacje o nowych zasadach wywozu odpadów komunalnych, ...

Za śmieci zapłacą wszyscy
15 lis 2012

Pierwszego stycznia tego roku weszła w życie ustawa „O zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw”. Gminy dostały 18 miesięcy na ...

Nagrobek odzyskuje blask ZDJĘCIA
14 lis 2012

Wszystko wskazuje na to, że planowany na koniec listopada termin zakończenia prac konserwatorskich przy nagrobku ś.p. Franciszka Gale zostanie dotrzymany. Z informacji przekazanych przez firmę zajmującą się renowacją zabytkowego nagrobka wynika, że jeszcze w tym miesiącu powinien on wrócić na cmentarz w Dębnie w całej okazałości.

Wicemistrzynie powiatu
14 lis 2012

Drugie miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej zajęła drużyna reprezentująca Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej.

Dawid Tekiela z Porąbki podbija internet
13 lis 2012

Wszystko zaczęło się od strony fanowskiej na Facebooku, tak zwanym fanpejdżu. Wiedzę Bezużyteczną założył on dokładnie 31 stycznia tego roku. Na początku dodawał po trzy ciekawostki dziennie. ...

12 lis 2012

Mobilne Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Dębnie zaprasza do korzystania ze swoich Oferta skierowana jest w szczególności do osób, które będąc w ciężkiej sytuacji życiowej, nie są
w stanie samodzielnie rozwiązać swoich problemów w zakresie prawnym, a sytuacja materialna nie pozwala im na skorzystanie z odpłatnej pomocy.
Szczegóły propozycji znajdują się w załączniku.

Jak świętowaliśmy
12 lis 2012

Święto Niepodległości obchodzono w całej Gminie Dębno. Specjalne uroczystości kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę przygotowywano w szkołach, przedszkolach, a także w niektórych sołectwach. Wszędzie podkreślano wagę tego wydarzenia i wspominano tych, którzy zginęli walcząc o wolność kraju.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny