Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności

05 paź 2011

Decyzję o udzieleniu pomocy finansowej Starostwu Powiatowemu w Brzesku na budowę chodnika przy drodze powiatowej podjęła Rada Gminy Dębno. Samorząd zobowiązał się, że przekaże na ten cel maksymalnie 100 tys. zł, a udział gminy w ogólnych kosztach inwestycji nie przekroczy 50 procent.  

04 paź 2011

Agata Bernadt z zespołem "Krakowskie Przedmieście" będzie gwiazdą zaplanowanego na 9 października o g. 17 kolejnej imprezy z cyklu Jesienne Spotkania przy Herbacie. Tego samego wieczoru otwarta zostanie także wystawa malarstwa Teresy Szafrańskiej "Małopolskie nastroje". 

Gmina pomaga strażakom
03 paź 2011

Szesnaście tysięcy złotych z budżetu Gminy Dębno przeznaczono dla należących do Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego jednostek OSP w Dębnie i w Łoniowej. Pieniądze te pozwolą wyposażyć jednostki w niezbędny sprzęt ratowniczy. 

Sukces uczennic z Porąbki Uszewskiej
01 paź 2011

Daria Kukla i Olga Gurgul, uczennice Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej, zostały laureatkami konkursu „Mały - Wielki Wynalazca”, którego organizatorem byli: Fundacja im. Jana Szczepanika  oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących I Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie. Daria Kukla zajęła II miejsce, a Olga Gurgul była trzecia. 

29 wrz 2011

Jubileusz 60-lecia małżeństwa świętowali Zofia i Jan Stoszkowie z Dołów. Za wspólne życie małżonkowie wraz z rodziną dziękowali podczas mszy świętej odprawionej w kościele parafialnym w Porąbce Uszewskiej.

Jan Stoszko od urodzenia mieszka w Dołach, jego żona Zofia pochodzi natomiast z pobliskiej Łoniowej. Państwo Stoszkowie mają dwóch synów, z których jeden na uroczystości rodzinne przyjechał z zagranicy.

Najlepszy w Małopolsce
29 wrz 2011

Z dwoma złotymi medalami z odbywających się w Krakowie Mistrzostw Małopolski przyjechał Rafał Kluska, uczeń Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej.

Rafał okazał się  bezkonkurencyjny w biegu na dystansie 600 metrów oraz w biegach sztafetowych. To kolejne sukcesy tego zawodnika w tym roku w konkurencjach biegowych. Niebawem będzie miał on ponownie okazję sprawdzić swoje umiejętności w konfrontacji z najlepszymi biegaczami w kraju. Na 1 października zaplanowano Mistrzostwa Polski w Kielcach.

Nagrody dla pięknych posesji
28 wrz 2011

Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w odbywającym się w Niedźwiedzy spotkaniu podsumowującym tegoroczną edycję konkursu "Moja wieś jest piękna i czysta". Laureatom okolicznościowe dyplomy i nagrody wręczył Grzegorz Brach, Wójt Gminy Dębno.  

26 wrz 2011

„Szkolenie z zakresu pozyskiwania środków na energię odnawialną” prezentujące możliwości uzyskania dofinansowania na energię odnawialną organizuje 7 października, Stowarzyszenie "Kwartet na Przedgórzu". Zajęcia odbędą się w sali obrad w budynku Urzędu Miejskiego w Brzesku o g. 16. 30.

21 wrz 2011

Szesnastu uczniów uczących się w szkołach na ternie gminy Dębno skorzysta z w tym roku Funduszu Stypendialnego "Otwieramy Horyzonty". W tym roku szkolnym otrzymywać oni będą 100 i 50 złotych miesięcznie.

Rok:
how_to_vote
Wybory do Sejmu RP i do Senatu RP 2023
subtitles
Kalendarz wydarzeń
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
departure_board
transport publiczny
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
download
Załatw sprawę