Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

,,World Talent Show & Dance Competition’’
14 mar 2023
World Talent Show & Dance Competition’’

Ach cóż to były za emocje!

W sobotę i w niedzielę Hala Widowiskowo-Sportowa stała się domem dla tancerzy z niemal całego świata. To właśnie w naszej Gminie odbył się Międzynarodowy Turniej Tańca ,,World Talent Show & Dance Competition’’ nad którym Honorowy Patronat objął Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Organizatorem turnieju jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Artystyczne ,,FORGE YOUR LUCK’’.

W niedzielę uczestnicy rywalizowali w kategoriach ,,Show dance’’, ,,Modern’’, ,,Jazz’’ i ,,High Heels’’. Tancerzy oceniało międzynarodowe jury, które miało niezwykle trudne zadanie.

Występy zachwyciły zebranych na widowni oryginalnością i dbałością o najmniejsze detale. Prezentacja była wzbogacona o zapierające dech w piersiach efekty audiowizualne.

Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski pragnie podkreślić, że budowa Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie jest trafioną inwestycją i za sprawą organizacji takich właśnie turniejów można usłyszeć o niej także poza granicami gminy, a nawet kraju. Inicjatywa przeprowadzenia turnieju tańca jest niezwykłą okazją do integracji lokalnej społeczności, promocji naszej gminy oraz pogłębienia swojej wiedzy o pięknej dyscyplinie sportowej, jaką jest taniec. Pan Wójt dziękuje również wszystkim artystom i licznie zgromadzonym mieszkańcom.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie!

how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny