Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno - przeznaczonych do wynajmu.
05 sty 2024

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Dębno przeznaczonych do wynajmu.

Zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. 2023 r. poz. 344 ze zm.) Wójt Gminy Dębno podaje do publicznej wiadomości wykaz lokali stanowiących własność gminy - przeznaczonych na wynajem na okres do 3 lat:

Lokal użytkowy o powierzchni 32,74 m², znajdujący się w piwnicy budynku komunalnego położonego w miejscowości Porąbka Uszewska, na działce nr 1068/1, stanowiącej własność Gminy Dębno, wpisanej do księgi wieczystej TR1B/00081683/1 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Brzesku Wydział Ksiąg Wieczystych.

wyposażony w instalacje: elektryczną,

okres najmu: do 3 lat,

Do wynajęcia od 1 lutego 2024 r.

Termin składnia wniosków: 29 stycznia 2024 r.

W przypadku wpłynięcia do urzędu więcej niż jednego wniosku o najem, Wójt Gminy Dębno zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zagospodarowania lokalu z uwagi na konieczność wyłonienia najemcy w formie przetargowej.

Czynsz z tytułu najmu - 10 zł netto/m² (10 zł x 32,74 m² = 327,40 zł netto) miesięcznie plus obowiązujący podatek VAT - 23 %. = 402,70 zł brutto, płatny do 10-go każdego miesiąca, po uprzednim wystawieniu faktury przez Wynajmującego + opłaty za energię elektryczną, podatek od nieruchomości.

Przeznaczenie nieruchomości: lokal użytkowy.

Waloryzacja czynszu: nie częściej niż raz w roku w formie pisemnego powiadomienia Najemcy, w oparciu o średnioroczny wskaźnik za poprzedni rok wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych ogłaszany przez Prezesa GUS i opublikowany w Monitorze Polskim, lub stosownie do wzrostu czynszów najmu na rynku za podobny przedmiot najmu.

Szczegółowe informacje pokój 206A.

Lokal użytkowy w Porąbce Uszewskiej 311.doc <-- Klknij tutaj

Lokal użytkowy w Porąbce Uszewskiej 311.pdf <-- Klknij tutaj