Szkolenie za darmo ZGŁOSZENIA DO 4 KWIETNIA
31 mar 2014

„Zostań specjalistą w zakresie projektów finansowanych ze środków UE” – to propozycja darmowych szkoleń dla właścicieli firm i ich pracownikiów, a także dla osób samo zatrudnionych. W trakcie zaplanowanych na 8 dni zajęć ich uczestnicy otrzymają także wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.

Zajęcia odbywać się będą w weekendy 25-26-27 kwietnia, 9-10-11 maja i 17-18 maja, a ich tematyka dotyczyć będzie projektów dofinansowywanych z budżetu UE w latach 2015 – 2022. W szkoleniu może brać udział więcej niż jedna osoby z firmy. Zainteresowani szkoleniem powinni złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy w Urzędzie Gminy w Dębnie na dzienniku podawczym lub przesłać mailem na adres: sekretariat@gminadebno.pl. Warunkiem organizacji szkolenia jest udział w nim minimum 10 osób oraz przesłanie zgłoszenia do 4 kwietnia.

W załączniku formularz zgłoszenia i szczegółowa informacja o szkoleniu.

Pliki do pobrania:

Informacja szczegółowa o szkoleniu