Strażacy staną do rywalizacji JUŻ W NIEDZIELĘ
16 lip 2013
Strażacy staną do rywalizacji JUŻ W NIEDZIELĘ

Zapowiada się interesująca rywalizacja. W najbliższą niedzielę, 21 lipca, swoje umiejętności podczas gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych zaprezentują jednostki OSP z całej Gminy Dębno. Początek emocji, które obserwować będziemy mogli na stadionie w Łoniowej, o g. 14.00.
Jak zwykle zawody będą miały dwie odsłony. Najpierw druhowie pokażą co potrafią, podczas sztafety 7 x 50 metrów, a potem zmierzą się w tzw. ćwiczeniach bojowych. Osobno klasyfikowane będą drużyny seniorskie, osobno młodzieżowe z podziałem na mężczyzn i kobiety.
Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kibice poszczególnych reprezentacji także przygotowują się do zawodów zdając sobie sprawę, że w wyrównanej stawce doping może mieć spore znaczenie.