Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Spotkanie opłatkowe Klubów Senior+
22 gru 2022
Spotkanie opłatkowe Klubów Senior+

W siedzibie Klubu Seniora w Sufczynie, we wtorek 20 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe. Przy wspólnym stole spotkali się Seniorzy z Klubów Senior+, działających na terenie Dębna i Sufczyna.

Na wydarzenie przybyli zaproszeni goście m. in. Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Renata Marecik, księża z Parafii pw. Ducha Świętego w Sufczynie: proboszcz Waldemar Cieśla, rezydent Adam Bajorek, wikariusz Krzysztof Pach, a także sołtysi Ewa Płaneta i Paweł Biliński. Ponadto obecni byli bibliotekarz z Publicznej Biblioteki w Sufczynie Bernadeta Malec oraz delegacja strażaków z jednostki OSP Sufczyn.

Spotkanie rozpoczęło się licznymi życzeniami z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło ciepłych słów od Wójta gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego, proboszcza Waldemara Cieślika oraz kierownika Klubów Seniora Eweliny Mazurek. W imieniu Seniorów, głos zabrała pani Lucyna Płaczek. Podziękowała ona wszystkim za pomoc, liczne wycieczki i zaangażowanie ze strony Wójta Wiesława Kozłowskiego, Dyrektor GOPS Renaty Marecik, a także Kierownika Eweliny Mazurek i opiekuna Teresy Orzeł.

Po życzeniach wszyscy zasiedli do świątecznego stołu, na którym znalazły się tradycyjne potrawy wigilijne. Po degustacji obecni otrzymali prezenty z rąk Wójta gminy Dębno. Spotkanie było okazją do przyjacielskich rozmów oraz spędzenia czasu w życzliwej, radosnej i rodzinnej atmosferze.

Kluby Seniora+ na terenie gminy Dębno to przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy je tworzą. W takich miejscach takie pojęcia jak nuda i samotność nie istnieją, ponieważ uczęszczają do nich osoby, które są pełne pasji i zaangażowania. Staramy się integrować osoby starsze, poprzez organizację różnorodnych zajęć, spotkań oraz wyjazdów - mówi Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny