Spotkanie Opłatkowe
19 gru 2022
Spotkanie Opłatkowe

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dębno jak co roku, zorganizował wigilię dla osób samotnych, starszych i niepełnosprawnych z terenu gminy Dębno. Spotkanie odbyło się w ubiegły piątek w Restauracji Pod Jesionami.

Uczestników wigilijnego spotkania przywitali: wójt gminy Wiesław Kozłowski oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Renata Marecik, którzy podziękowali wszystkim za przybycie. Na wydarzeniu obecna była również Skarbnik gminy Barbara Armatys oraz ksiądz proboszcz Parafii pw. św. Małgorzaty w Dębnie Paweł Bobrowski, który wraz ze wszystkimi uczestnikami odmówił modlitwę oraz poświęcił opłatek. Następnie uczestnicy uroczystości złożyli sobie życzenia i zasiedli do wspólnego posiłku.

W trakcie spotkania zostały wręczone okolicznościowe paczki od świętego Mikołaja oraz upominki od Wójta Gminy Dębno.

Wspaniałą oprawę muzyczną zapewnił Artur Leś.