Sport bez granic w Gminie Dębno
20 wrz 2023
Sport bez granic w Gminie Dębno

W dniu 19 września 2023 r. odbył się odbiór końcowy prac związanych z budową wielofunkcyjnego boiska sportowego. Jest to szczególnie ważne zadanie, ponieważ już od dziś uczniowie szkoły i mieszkańcy Sufczyna mogą korzystać z boiska przeznaczonego do wielu dyscyplin sportowych. Na nawierzchni poliuretanowej można uprawiać dyscypliny sportowe, np. siatkówkę, koszykówkę, badminton czy też piłkę ręczną i nożną.

Koszt inwestycji to ponad 370 000 zł, z czego dofinansowanie w ramach projektu pn. Małopolska infrastruktura rekreacyjno - sportowa - MIRS wynosi blisko 140 000 zł

Sport bez granic w Gminie Dębno Sport bez granic w Gminie Dębno Sport bez granic w Gminie Dębno Sport bez granic w Gminie Dębno