Spartakiada ODWOŁANA!
28 czer 2013
Spartakiada ODWOŁANA!

Z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne jutrzejsza, czyli zaplanowana na 29 dzień czerwca Gminna  Spartakiada Ludowych Klubów Sportowych zostaje odwołana. Dotyczy to też zawodów towarzyszących spartakiadzie, czyli turnieju rekreacyjno-sportowego uczniów szkół podstawowych.

- Niestety nawierzchnie boisk zostały w ostatnich dniach solidnie zroszone wodą i są mocno nasiąknięte. Z uwagi zarówno na bezpieczeństwo uczestników zawodów, jak i komfort rozgrywania poszczególnych dyscyplin sportowych odwołujemy Spartakiadę w dniu jutrzejszym. Jednocześnie chciałbym poinformować, że nie oznacza to, że zawody w tym roku się nie odbędą. Zostały one po prostu przeniesione na inny termin - informuje Marian Kurek, sekretarz gminy Dębno.

Nowy termin zawodów to sobota, 27 lipca.