Sierpniowa Wyprawka dla Malucha rozdana
06 wrz 2023
Sierpniowa Wyprawka dla Malucha rozdana

Od ubiegłego roku Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski wręcza nowo narodzonym mieszkańcom gminy zestawy składające się z listu gratulacyjnego oraz materiałów opatrzonych lokalnymi symbolami m.in. body z krótkim i długim rękawem, pieluch, misia, śliniaczka, chusteczek nawilżanych oraz kocyka bawełnianego. Jest to symboliczne przywitanie w naszej Małej Ojczyźnie małych obywateli.

W sierpniu włodarz gminy wraz z kierownikiem Wydziału Spraw Obywatelskich, Sportu i Promocji Anną Jakubas wręczył symboliczne prezenty dla: Liwii, Emilii, Leo, Oliwiera, Mai i Wiktora.

Wszystkim rodzicom gratulujemy i życzymy samych pięknych chwil spędzonych z dziećmi.

Co zrobić, aby otrzymać Dębińską Wyprawkę dla Malucha?

To proste. Wystarczy mieszkać na terenie gminy Dębno i złożyć w terminie dwóch miesięcy od narodzin dziecka odpowiedni wniosek.