Ruszył nabór wniosków o stypendia WARTO
28 maj 2013

Rozpoczął się nabór wniosków do V edycji Funduszu Stypendialnego „Otwieramy Horyzonty”.  W tym roku poszerzono Fundusz o dwie nowe szkoły: Szkołę Podstawową w Niedźwiedzy i Szkołę Podstawową w Jaworsku. W ten sposób wszystkie szkoły podstawowe z gminy uczestniczą w tej inicjatywie.

Swoje wnioski do Funduszu mogą składać uczniowie, którzy ukończyli 5 lub 6 klasę szkoły podstawowej. Żeby zostać stypendystą należy: samodzielnie i odręcznie wypełnić dwustronicowy wniosek i dołączyć do niego kserokopię swojego świadectwa (odpowiednio za 5  lub za 6 klasę), kserokopie dokumentów potwierdzających osiągnięcia np. dyplomy, wycinki prasowe, itp. oraz kserokopię zeznania rocznego rodziców (pit roczny). W tym roku, na wniosek Komisji Stypendialnej uległo zmianie kryterium dochodowe. To znaczy, wnioski mogą składać tylko osoby, których dochód na osobę w rodzinie na miesiąc jest mniejszy lub równy 1200 zł netto.
Kompletny wniosek należy wysłać na adres:
Fundusz Stypendialny „Otwieramy Horyzonty”
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „WYTWÓRNIA”
Ul. Mościckiego 12
33-100 Tarnów
Wnioski są przyjmowane do 30 czerwca. Decyduje data stempla pocztowego. Ze względu na fakt, że  30 czerwca to niedziela, zorganizowany został  specjalny dyżur koordynatora  w dniu 1 lipca. W Katolickim Centrum Edukacji Młodzieży Kana przy ul. Mościckiego 12 w godzinach od 10-16 będzie można dostarczyć swój wniosek.
Wszelkich dodatkowych informacji udziela koordynatorka Funduszu: Agnieszka Poliwka-Jeż agnieszka.poliwkajez@gmail.com
Funduszem zarządza Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „WYTWÓRNIA”
Poniżej zamieszczamy aktualny wniosek i regulamin Funduszu.

Pliki do pobrania:

Formularz wniosku