Rewitalizacja zagospodarowania terenu przy amfiteatrze w Dołach
17 czer 2022
Rewitalizacja zagospodarowania terenu przy amfiteatrze w Dołach

W dniu dzisiejszym miał miejsce odbiór techniczny prac związanych z wieloaspektową rewitalizacją zagospodarowania terenu przy amfiteatrze w Dołach.

W ramach inwestycji zostały wybudowane chodniki, altana, plac zabaw oraz zamontowane ławki i kosze na śmieci. Nasadzono również krzewy liściaste.

Dzięki uzyskanej dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (RPO WM) w ramach priorytetu 11.2 Odnowa obszarów wiejskich udało się wykonać tak ważną inwestycję dla mieszkańców Gminy Dębno. Mam nadzieję, że prace wykonane w miejscowości Doły będą służyć ludziom przez wiele lat, a najmłodsi będą mogli się cieszyć z atrakcji, które zapewni wielofunkcyjne urządzenie zabawowe Statek Wodnik - informuje Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.