Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Remont drogi w Maszkienicach już wkrótce
20 mar 2024
Remont drogi w Maszkienicach już wkrótce

W Urzędzie Gminy Dębno odbyło się podpisanie umowy na remont drogi gminnej w miejscowości Maszkienice (od szkoły w kierunku mostu).

W ramach prac zostanie wykonana nowa nawierzchnia z betonu asfaltowego, kanalizacja deszczowa, nawierzchnia z kostki brukowej, krawężniki i obrzeża betonowe, a także oznakowanie poziome i pionowe.

Wartość całkowita zadania wyniesie blisko 2 000 000 złotych, z czego pozyskane dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg stanowi 65%.

Prace zostaną zakończone jeszcze w tym roku.

Gmina Dębno pracuje prężnie cały czas. Niecały miesiąc temu w Delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie odbyło się spotkanie, podczas którego podpisałem umowę na realizację dwóch zadań inwestycyjnych (w tym drogi na Woli Dębińskiej i Maszkienicach). Otrzymaliśmy wówczas promesę w wysokości ponad 2 milionów złotych. 5 marca podpisałem umowę na remont drogi "Spółdzielczej", a dziś na remont drogi w Maszkienicach. W bardzo krótkim czasie udało się wyłonić wykonawcę co świadczy o prężnej pracy urzędników. Wspólnie działamy, aby każdemu mieszkańcowi zapewnić jak najlepsze warunki - mówi Wójt Gminy Dębno.

Remont drogi w Maszkienicach już wkrótce Remont drogi w Maszkienicach już wkrótce Remont drogi w Maszkienicach już wkrótce
how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny