Rajdowe emocje w Dębnie JUŻ W NIEDZIELĘ
06 gru 2012
Rajdowe emocje w Dębnie JUŻ W NIEDZIELĘ

Zimowy Rally Oes o Puchar Wójta Gminy Dębno organizowany przez Auto Moto Klub Tarnowski  zaplanowano na g. 10 w niedzielę, 9 grudnia w Dębnie. Na trasie Dębno-Godów o długości 1,7 km rywalizować będą kierowcy-amatorzy, którzy po majowym debiucie ponownie spróbują swoich sił na tym wymagającym odcinku.

W zawodach uczestniczyć będą mogli kierowcy, którzy do 7 grudnia zgłoszą swój udział poprzez wpłatę wpisowego. Limit załóg ustalono na 60 i do udziału w rywalizacji kierowcy kwalifikowani będą według kolejności zgłoszeń.
Każdy z zawodników pokona 4 razy asfaltowy odcinek drogowy Dębno-Godów o długości 1,7 km (pierwszy przejazd treningowy z pomiarem czasu nie będzie liczony do klasyfikacji). Trasa Rally Oes'u przebiegać będzie po wydłużonym odcinku "I Wyścigu Zamkowego", który odbył się w maju tego roku. Trasa ma typowo rajdowy charakter, obfituje w liczne zakręty i podjazdy, i powinna zadowolić najbardziej wymagających kierowców.  zawodnicy będą startować z tzw. maszyny startowej (fotokomórka, wyświetlacz z odliczaniem itd.)
Wpisowe wynosi 120 zł (członkowie AMK Tarnowskiego z opłacona składką: 60 zł), a baza wyścigu i biuro zawodów będzie się mieścić w Club Exclusive w Dębnie, którego właściciel zapewnia uczestnikom zawodów ciepły posiłek gratis!
Więcej szczegółów na stronie: www.amktarnow.com