Przedszkole podczas wakacji
24 czer 2011

Dwa przedszkola na terenie gminy Dębno będą pełnić w lipcu dyżury. Najpierw dzieci będzie przyjmować przedszkole w Porąbce Uszewskiej, a następnie przedszkole w Maszkienicach. W sierpniu wszystkie przedszkola będa zamknięte.

Rodzice, którzy będą chcieli skorzystać podczas wakacji z opieki przedszkolnej dla swoich dzieci, w pierwszej połowie lipca będą mieli do dyspoyzcji przedszkole w Porąbce Uszewskiej. Od 18 lipca do 31 lipca dzieci z terenu całej gminy przyjmować będzie przedszkole w Maszkienicach. Z usług przedszkolnych korzystać będzie można po spisaniu umowy. Poza opieką dzieci będą miały zapewniony także posiłek. W zależności od liczby dzieci uczęszczających w wakacje do przedszkola, będzie to albo obiad albo posiłek w formie kanapek.