Facebook Instagram HALA GOPS DCK ZUK BIP
Wersja kontrastowa A + A - A
English bip

Aktualności ogólne

Promesa na zakup nowego pojazdu strażackiego
04 kwi 2023
Promesa na zakup nowego pojazdu strażackiego

W dniu 31 marca przed budynkiem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni jednostka OSP Jaworsko otrzymała promesę na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

W spotkaniu wzięli udział sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki Włodzimierz Bernacki, Wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz oraz posłowie: Józefa Szczurek-Żelazko, Anna Pieczarka, Wiesław Krajewski i Piotr Sak.

Na zakup nowego pojazdu strażackiego Gmina pozyskała dotację z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w wysokości 75 000, 00 złotych oraz z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na kwotę ponad 475 000, 00 złotych. Wkład własny będzie stanowił ponad 400 000, 00 złotych.

-Cieszę się że Gmina Dębno po raz kolejny otrzymała dofinansowanie na nowy wóz strażacki. To ważne, aby strażacy z gminy Dębno posiadali nowoczesne wozy strażackie, które poprawiają sprawność jednostek oraz skuteczność działań podczas wielu akcji. Odpowiednie oraz profesjonalne wyposażenie w sprzęt wpłynie na poprawę poziomu bezpieczeństwa mieszkańców gminy Dębno - podkreśla Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, który równocześnie dziękuje za przekazane środki.

how_to_vote
Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024 r.
download
Załatw sprawę
auto_delete
Odpady komunalne PSZOK
edit_calendar
kalendarz wydarzeń
sports_handball
Hala Widowiskowo-Sportowa w Dębnie
group
Rada Gminy Dębno
reduce_capacity
Konsultacje społeczne
loop
Odnawialne źródła energii
local_grocery_store
Przetargi - platforma zakupowa
light_mode
Program Czyste Powietrze
explore
System Informacji Przestrzennej
health_and_safety
Tarcza Antykryzysowa
volunteer_activism
Pomoc Ukrainie
departure_board
transport publiczny