Prezenty od Świętego Mikołaja
07 gru 2022
Prezenty od Świętego Mikołaja

7 grudnia Wójt Gminy Dębno odwiedził Zespół Przedszkolno-Żłobkowy w Sufczynie, aby podarować najmłodszym mieszkańcom prezent od Świętego Mikołaja.

W zestawie znalazły się takie rzeczy jak: piłka, miękkie klocki z rozkładanymi elementami, klocki składane typu Waffle oraz inne bardzo ciekawe zabawki.

Wójt pragnął podkreślić, jak ważne są tego typu inicjatywy, ponieważ ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat’’. Najmłodsi nie mogli powstrzymać swojej ciekawości i chęci, aby jak najszybciej rozpocząć zabawę nowymi akcesoriami.

Dyrektor Urszula Sworst podziękowała Wójtowi za przekazane prezenty i owocną współpracę.

Prezenty od Świętego Mikołaja Prezenty od Świętego Mikołaja Prezenty od Świętego Mikołaja Prezenty od Świętego Mikołaja