Plebiscyt "Senior Roku 2011"
18 sie 2012

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie już po raz szósty organizuje  Małopolski Plebiscyt „Poza Stereotypem -  Senior Roku 2011". Plebiscyt trwa do 10 września 2012 r., a jego rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników nastąpi do 5 października 2012 r.

Tytuł „Poza Stereotypem - Senior Roku 2011” może otrzymać osoba, która jest w wieku emerytalnym (minimalny wiek kandydata - 55 lat)  i jest nieaktywna zawodowo. Równocześnie jest liderem społeczności lokalnej, aktywnie działa w organizacji pozarządowej, klubie seniora, uniwersytecie trzeciego wieku, grupie nieformalnej itp., bezinteresownie angażuje się w pomoc innym, angażuje się w inne działania m in. związane z krzewieniem kultury, sztuki i historii regionu, a swoją pracą społeczną udowodniła, że warto działać z pasją. Podsumowując jest osobą poza stereotypem i uczy nas czegoś ważnego, robi coś niezwykłego o czym warto powiedzieć innym.
W tym roku patronat honorowy nad tegorocznym Plebiscytem objęli Władysław Kosiniak – Kamysz  Minister Pracy i Polityki Społecznej oraz Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego.
W załączeniu regulamin wraz z innymi załącznikami.

Pliki do pobrania: