Pieniądze na pomoc społeczną KONKURS
04 lut 2014
Pieniądze na pomoc społeczną KONKURS

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego  z obszaru pomocy społecznej ogłosił Zarząd Województwa Małopolskiego. Zainteresowane organizacje, także z terenu Gminy Dębno, mogą ubiegać się o dofinansowanie zadań polegających na wspieraniu funkcjonowania społecznego osób starszych oraz przeciwdziałania wykluczeniu osób starszych.
W sumie do rozdysponowania jest pół miliona złotych. Oferty na realizację zadań można składać w terminie do 24 lutego 2014r. do godz. 12.00
• osobiście w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie: ul.Piastowska32  30-070 Kraków, w sekretariacie (pok. nr 7, I piętro)
lub
• poprzez przesłanie oferty pocztą na adres korespondencyjny: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie, ul. Piastowska 32, 30-070 Kraków.
Trzeba pamiętać, że liczy się data wpływu oferty do siedziby ROPS, potwierdzona pieczęcią wpływu.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, w tym Regulamin, dostępne są na stronie internetowej ROPS, w tej zakładce.