Oddaj głos na Grzegorza Gurgula
05 lip 2013
Oddaj głos na Grzegorza Gurgula

Mieszkający w Dębnie aspirant Grzegorz Gurgul z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku ma duże szanse na zwycięstwo w plebiscycie „Gazety Krakowskiej”  na „Policjanta Roku 2013”.

30 czerwca zakończył się II etap plebiscytu, który asp. Grzegorz Gurgul zakończył na 4 miejscu w województwie. Do ścisłego finału przeszła czołowa piętnastka. Na kandydaturę Grzegorz Gurgula można głosować do 19 lipca, do godz. 11:59 za pomocą SMS wpisując w treści  POLICJANT.13 (nr tel. 72355 koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT; wysyłając SMS-a uzyskuje się dostęp do bieżącego e-wydania gazety). To głosowanie zaważy, kto otrzyma tytuł Policjanta Roku 2013 i statuetkę.

Grzegorz Gurgul mówi, że w gronie funkcjonariuszy brzeskiej policji nie brakuje bardzo dobrych policjantów, z którymi pracuje się bardzo dobrze i skutecznie. Swoje zawodowe sukcesy kwituje krótkim: „To mój obowiązek”. W Gminie Dębno jest też znany jako radny Rady Gminy Dębno starannie wykonujący swoje obowiązki